Powstała gra, w której wcielasz się w Jezusa Chrystusa. Symulacja została oparta o Nowy Testament

Jeśli myśleliście, że o grach komputerowych wiecie wszystko, a co więcej – widzieliście wszystko, to się myliliście.

Gra zatytułowana I Am Jesus Christ, jest dokładnie tym, co mówi tytuł. Oparta o nowy testament przygodówka pozwala każdemu wcielić się w rolę Jezusa Chrystusa.

Graczy czeka wiele biblijnych przygód: uzdrowienie kobiety, napełnienie wiadra rybami, a nawet przetoczenie głazu z grobu po zmartwychwstaniu. W opisie gry dostępnej na Steam czytamy:

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zostań Jezusem Chrystusem, słynnym człowiekiem na Ziemi w bardzo realistycznej grze symulacyjnej. Módl się, zdobywaj supermoce, dokonuj cudów, pokonuj demony, uzdrawiaj, karm, zmartywchwstań – to i wiele więcej znajdziesz właśnie w grze I Am Jesus Christ. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest być nim – jednym z najpotężniejszych ludzi na świecie? Sprawdź, czy potrafisz dokonywać cudów. Możesz ocalić świat. Jesteś gotów na stoczenie walki z Szatanem na pustyni?

Powstała gra w której wcielasz się w Jezusa Chrystusa. Symulacja została oparta o Nowy Testament Powstała gra, w której wcielasz się w Jezusa Chrystusa. Symulacja została oparta o Nowy Testament

Powiemy tyle: brzmi obiecująco. Czy jest na sali ktoś chętny na przetestowanie tej epickiej, jak piszą pomysłodawcy, gry? Poniżej znajdziecie jej oficjalny zwiastun.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News