Categories: gadżetytrendy

Powstała bransoletka, która porazi cię prądem, jeśli zjesz za dużo „śmieciowego” jedzenia

Silna wola – wszyscy znamy ją w teorii, ale w praktyce różnie bywa. Szczególnie jeśli w grę wchodzą odwiedziny w fast foodzie lub kolejna paczka chipsów.

Dla tych, którzy chcieliby popracować nad silną wolą powstał gadżet, który w nieco drastyczny sposób ochroni nas przed spożyciem nadmiaru kalorii, ale nie tylko. Bransoletka może działać też jako idealny ogranicznik czasu spędzonego przed komputerem, obgryzania paznokci, czy nastawiania 350 drzemki w budziku.

Po prostu – za każdym razem, gdy przekroczysz ustaloną sobie samemu granicę, dostaniesz małe przypomnienie o tym fakcie w postaci kopnięcia prądem o napięciu 350 V.

Bransoletka jest sterowana przy pomocy aplikacji, którą można pobrać na smartfon.

Jak piszą producenci – Pavlok (tak się nazywa ów wynalazek) pozwala przemówić do zdrowego rozsądku, generując niekoniecznie przyjemny, ale bezpieczny i nieszkodliwy element – prąd na nadgarstku. Wszystko po to, by oduczyć cię złych nawyków.

Bransoletka kosztuje 199 USD, a jedno naładowanie starcza na 150 kopnięć prądem. Jak twierdzi sam pomysłodawca metoda ta jest naprawdę skuteczna, a odrobina bólu potrafi przełamać złe nawyki.

Dotychczasowe recenzje produktu są mieszane. Jedni twierdzą, że bransoletka faktycznie pomogła im pożegnać się ze złymi nawykami, podczas gdy drudzy nie są zachwyceni komfortem wynikającym z jej noszenia.

Więcej o bransoletce możecie się dowiedzieć tutaj.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

18 godzin ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

2 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago