Powstała aplikacja, która wpisuje się w nurt mindfulness i medytacji

Bezpłatna aplikacja wysyła codziennie do swoich użytkowników treści związane z zaufaniem, szczęściem, zdrowiem psychicznym i produktywnością, gdy ci tylko się obudzą.

Założony przez Marach Lidey i Naomi Hirabayashi Shine jest nowym projektem, opartym na dość prostym pomyśle. Aplikacja wprowadza i rozpowszechnia ideę mindfulness i medytacji do naszego zabieganego i nerwowego życia, które mają pomóc ludziom odstresować się i zachować spokój.

Shine każdego dnia wysyła do swoich użytkowników wiadomości z poradami, mającymi za zadanie wpłynąć na stan dobrego samopoczucia psychicznego i zwiększenie pewności siebie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zobacz także: IKEA wypuszcza nową kolekcję w duchu Zen i self-love

System Shine Text wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji w postaci przesłania swojego imienia i numeru telefonu. Odtąd otrzymujemy każdego dnia (z wyjątkiem weekendów) wiadomość, która może zawierać artykuły, cytaty i działania, w celu poprawy samopoczucia psychicznego. Usługa SMS-ów obejmuje w tej chwili jedynie USA, ale dla Europejczyków przygotowana została podobna usługa, tyle że oparta na aplikacji Messenger.

shine example 1 Powstała aplikacja, która wpisuje się w nurt mindfulness i medytacji

Hirabayashi i Lidey zwracają uwagę w aplikacji, że Shine jest zasobem, ale nie jest zamiennikiem terapii lub usług związanych ze zdrowiem psychicznym. Shine to rodzaj darmowego, możliwego do opisania wsparcia na co dzień. Na razie firma skupia się na dalszym rozwoju i zakłócaniu tradycyjnego przemysłu wellness.

Tekst: Honorata Kostro

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News