Powstał przenośny mini-ekspres: świeża kawa zawsze pod ręką!

Przenośny ekspres do kawy leżący na stole, obok szklanka z espresso, szklanka z mlekiem i telefon

A gdybyś tak mógł cieszyć się pysznym espresso, gdziekolwiek jesteś? Z Wacaco Minipresso Portable Espresso Machine będziesz mógł delektować się życiem i smakiem świeżej kawy zawsze i wszędzie!

Kompaktowy Minipresso to lekki ręczny ekspres do kawy o innowacyjnym wyglądzie i mocnym ciśnieniu. Urządzenie jest przeznaczone w szczególności dla entuzjastów outdooru, którzy chcą zabrać swój ulubiony poranny napój, gdziekolwiek się znajdują. Ten wygodny ekspres do kawy ma wszystko pod ręką i jest gotowy do użycia. Nie mogło być lepiej!

Zobacz także: 5 najbardziej instagramowych kawiarni z całego świata

Zdjęcie pokazujące proces nalewania espresso z przenośnego ekspresu

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jak to działa?

Łatwość użycia Minipresso to zasługa jego innowacyjnego projektu. Przy pomocy półautomatycznego tłoka, do adaptera kawy wstrzykiwane są małe ilości wody. Po kilku naciśnięciach uzyskuje się optymalne ciśnienie, a wysokiej jakości espresso samo trafia do kubka. Wbudowany pół-automatyczny tłok wydobywa 8 BARów – na równi z prawdziwymi ekspresami do kawy! A nowoczesna i zgrabna konstrukcja Minipresso sprzyja doznaniom estetycznym.

Jak używać?

Zrobienie kawy przypomina zabawę z kawiarką. Na jednym końcu znajduje się komorę parzenia z koszyczkiem na 8 gramów zmielonej kawy. Po drugiej stronie jest komora, którą należy napełnić gorącą wodą (uwaga! hot!). Następnie odblokowujemy tłok i zaczynamy pompować! Minipresso zaleca jedną pompę na sekundę. Co za szybko, to nie zdrowo!

Rozebrany na części ekspres do kawy

Najważniejsze w użytkowaniu ekspresu jest dokładne oczyszczenie i osuszenie Minipresso przed kolejnym użyciem. Wacaco zaleca czyszczenie sprzętu jedynie gorącą wodą.

Poniżej znajduje filmik reklamowy, który zobrazuje… jak ważnym elementem w życiu człowieka jest kawa. Tylko spójrzcie na tego Pana!

Kompaktowy ekspres do espresso z jednym ujęciem naprawdę robi wrażenie! Komu kawy?

Tekst: Honorata Kostro

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News