Powstał portal randkowy dla singli, którzy lubią dobrze zjeść!

Randka dla prawdziwych smakoszy, czyli nowy portal dla singli to idealne rozwiązanie dla każdego, kto lubi zjeść w dobrym towarzystwie.

Według raportu Polska na talerzu, połowa Polaków jada na mieście, z czego 15 procent regularnie. Samotna kolacja, czy wyjście do kina jeszcze do niedawna były silnie deprecjonowane w opinii społeczeństwa. I mimo ewolucji norm obyczajowych, wizja samotnego wyjścia dla niektórych może być wyjątkowo dołująca. Ale istnieje na to rodzime rozwiązanie.

Polski portal dla pełnoletnich singli zapewnia możliwość zorganizowania spotkania, w którym zadecydujesz, kogo spośród zainteresowanych osób zaprosisz na kawę. Czym więc różni się od doświadczonego kolegi Tindera? Z nieba Ci nie spadnie to okazja zarówno do poznania nowych osób, jak i świeżych lub od dawna upragnionych miejsc na kulinarnej mapie naszego miasta.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

„BRAKUJE CI TOWARZYSTWA DO WSPÓLNYCH WYJŚĆ DO RESTAURACJI, KAWIARNI I PUBÓW? LUBISZ POZNAWAĆ NOWE OSOBY? ZAREJESTRUJ SIĘ NA Z NIEBA CI NIE SPADNIE!”

Reklama portalu dla singli

Jak to działa? Po wejściu na stronę i bezpłatnej rejestracji możemy od razu planować spotkanie. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział w spotkaniu zaplanowanym przez innych użytkowników. W profilu standardowo uzupełniamy informacje o sobie i określamy preferencje co do kandydata. Wybieramy dowolną restaurację (nie musimy ograniczać się do lokalu dostępnego na liście) oraz datę i godzinę proponowanego spotkania. A potem już tylko czekamy na wysyp zgłoszeń zainteresowanych łakomczuchów.

Każdy, kto zaplanuje spotkanie, może otrzymać w prezencie dwie darmowe herbaty bądź kawy w restauracjach dostępnych na portalu.

Reklama portalu dla singli

Bezpłatne korzystanie z portalu obejmuje prezentowanie wizerunku na profilu, przeglądanie ogłoszonych spotkań i danych uczestników. Oferta miesięcznego abonamentu w cenie od 16,90 PLN zawiera możliwość ogłoszenia spotkania, wzięcia udziału w castingach oraz opcję przeglądania ofert i profili uczestników.

Przez żołądek do serca, czy jeszcze dalej? W każdym razie smacznego!

Tekst: Honorata Kostro

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News