Powstał gadżet, rozwiązujący problemy niskich osób, które nie widzą nic na koncertach

Meżczyzna w okularach - peryskopie

Koncerty to wspaniałe wydarzenia, pod warunkiem, że los obdarzył cię odpowiednio wysokim wzrostem. W przeciwnym wypadku, zwykle jesteś zmuszony do oglądania pleców widza przed tobą, który ma powyżej 1,80 metra wzrostu.

W odpowiedzi na bolączki niskich osób – bo przecież małe też jest piękne, powstał gadżet o nazwie One Foot Taller. Peryskop został stworzony przez Dominica Wilcoxa i to właśnie dzięki niemu będziesz mógł widzieć scenę tak wyraźnie, jak nigdy.

Okulary dodają 30,5 centymetra wzwyż w stosunku do normalnego pola widzenia i chociaż może wyglądają absurdalnie, to chyba jeden z lepszych wynalazków, jakie widzieliśmy w ostatnich miesiącach.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Pewnego razu na koncercie zauważyłem niską kobietę, która tańczyła w tłumie, ale jasnym było, że nie widzi sceny, bo jest za niska w porównaniu do ludzi stojących przed nią. To dało mi do myślenia i pozwoliło stworzyć gadżet, który umożliwi jej i pozostałym osobom w podobnej sytuacji, w pełni doświadczyć koncertu – mówi pomysłodawca.

Okulary, wyglądające jak peryskop zostały stworzone przy użyciu lustra pochylonego o 45 stopni, dzięki czemu mniejsze lustro może się odbijać w większym i zapewniać idealny widok każdemu, kto je założy.

Okulary z podwójnym lustrem

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News