Powrót do domu, wspomnienia i refleksje. Nowy album Solange „When I Get Home” już jest dostępny!

Ciemnoskóra dziewczyna na kremowym tle

Dzisiaj jest ten dzień — na półki sklepowe oraz serwisy streamingowe trafił najnowszy album Solange Knowles — When I Get Home.

Płyta poświęcona jest eksplorowaniu jej źródeł i pochodzenia. Artystka, która powróciła nagrywając ten album do rodzinnego Houston zadaje pytania, co w toku naszego rozwoju zostawiamy za sobą, a co przenosimy do dalszego życia? Płyta, napisana i wykonana przez Solange, która także nadzorowała jej produkcję, dostępna jest we wszystkich serwisach cyfrowych.

W nagraniach albumu wzięli udział Tyler, the Creator, Chassol, Playboi Carti, Standing on the Corner, Panda Bear, Devin the Dude, The-Dream i wielu innych. Płyta zawiera także sample z twórczości artystów związanych z Houston Debbie Allen, Phylicii Rashad, poetki Pat Parker i rapera Scarface.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Nowa płyta reprezentuje kolejny etap ewolucji Solange jako artystki. Od czasu wydania jej uznanego przez krytykę albumu A Seat At The Table w 2016 roku, artystka poświęca się także wizualnej stronie swojej muzyki. Solange wystąpiła między innymi w Muzeum Guggenheima i siedzibie Chinati Foundation w Marfie w Teksasie. Jej instalacje video pokazane zostały w londyńskiej galerii Tate Modern oraz w Hammer Museum w Los Angeles.

Solange wystąpi w Polsce 31 maja podczas Orange Warsaw Festival 2019.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News