Powitajcie nowy, obrzydliwy „trend”: sztuczne włosy w… nosie?

Zdjęcia dwóch dziewczyn z wystającymi włosami z nosa

Gdy mówimy o trendach w świecie urody, można je łatwo podzielić na dwie kategorie: te, które wywołują w nas wewnętrzne wow, oraz te, które powodują raczej wewnętrzne wtf.

Zanim przejdziemy do tego, co złe. Tak jak napisaliśmy, trendy dzielą się na dobre i złe. Jednorożcowa kreska na oku robi wrażenie, o ile posiadacie jakiekolwiek zdolności manualne. Neonowe włosy też były całkiem okej pomysłem. Tęczowe rzęsy – powiedzmy, że już trochę dziwne, ale nadal akceptowalne. Futrzaste paznokcie – tutaj przelała się czara goryczy. Chociaż po tym, co właśnie zobaczyliśmy, może paznokcie z futrem nie były jednak takie złe?

Zapomnijcie o sztucznych rzęsach, czy przedłużanych włosach i powitajcie… sztuczne włosy w nosie. Tak, dobrze przeczytaliście. Nie wiemy, czy jest to jedynie żart, czy fakt – ale cóż, czyż tak nie jest zawsze z modą? Jak to mówią: piękno jest w oku (lub nosie) patrzącego.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dziewczyna z wystającymi, sztucznymi włosami z nosa Dziewczyna z wystającymi, sztucznymi włosami z nosa Dziewczyna z wystającymi, sztucznymi włosami z nosa Dziewczyna z wystającymi, sztucznymi włosami z nosa Dziewczyna z wystającymi, sztucznymi włosami z nosa

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News