Powieściowy prequel „Stranger Things” pojawi się w polskich księgarniach

Okładka książki Stranger Things

Jeśli odliczacie dni do nowego sezonu Stranger Things i czujecie narastające zniecierpliwienie, mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Co prawda, nie przyspieszymy daty premiery, ale…

O planach wydawniczych dotyczących serii książek Stranger Things pisaliśmy jakiś czas temu, nie będąc pewni, czy książki w ogóle dotrą do Polski. Dzisiaj otrzymaliśmy informację, że tak — już 24 kwietnia pojawi się pierwszy tom!

Wydawnictwo Poradnia K nabyło prawa do publikacji trzech powieści opartym na kultowym serialu Netflix. Powieść napisana przez Gwendę Bond będzie doskonałym poszerzeniem, a nawet uzupełnieniem uniwersum Stranger Things. Seria książek opartych na serialu to inicjatywa Penguin Random House — jednego z największych wydawnictw książkowych na świecie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Fabuła poruszy historię serialowej matki Eleven i tajemniczego programu Mkultra, za którego sprawą młoda bohaterka serialu posiada nadzwyczajne moce.

Sądzimy, że powieść wywróci nasze umysły do góry nogami!

ST cover Powieściowy prequel „Stranger Things” pojawi się w polskich księgarniach

4/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News