Potrójna elektronika w Cafe Kulturalnej!

Gdy sezon klubowy wystartuje już w pełni, w Cafe Kulturalnej w ramach projektu Plac Defilad odbędzie się wyjątkowa impreza, na której zagrają 3 perełki najnowszej muzyki, artyści, którzy od lat nie schodzą ze słuchawek koneserów elektronicznych brzmień.

Za imprezę odpowiadają: Going – czyli społeczność bywalców najważniejszych wydarzeń w mieście wraz z Music Of The Future – autorami trwającego 3 lata cyklu z najciekawszymi nazwiskami zagranicznej elektroniki – tworzących w nowym sezonie kolabo Going Gigs, oraz Cafe Kulturalna i Plac Defilad.

Na scenie klubu w Pałacu Kultury i Nauki wystąpią:

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Lone, który wraz z VJ-em Konx-om-Pax zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce swój audiowizualny show promujący jego ostatnią płytę “Reality Testing”.

Darkstar – wystąpią w nowym składzie i po raz drugi w historii zagrają swój całkowicie nowy materiał koncertowy.

Lapalux, znany z fantastycznych live’ów artysta, który da polskim fanom pierwszą próbkę drugiego albumu.

oraz polscy artyści:

support LIVE należeć będzie do energetycznego duetu Elektrische.TV z wokalistą Adre’n’Alin. Świeża kooperacja sprawdzonych artystów to harmoniczny rytm i agresywne piękno.

Oprawę DJską w ramach afterparty zapewni kolektyw wants, który jest u progu swojego pierwszego wydawnictwa w zagranicznym labelu Fat!Records. Obok nich zagrają również Mustnotsleep, czyli gospodarze i pomysłodawcy Music Of The Future.

BILETY: 40 pln dostępne na: https://concert.goingapp.pl/

LoneConcert

lapalux

DarkstarConcert

 

(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News