Categories: markimoda

Poszukiwanie piękna w niedoskonałościach. PUMA x ADER ERROR prezentują kolekcję „Under Creativity”

PUMA i koreańska marka odzieżowa ADER ERROR ponownie połączyły siły, by stworzyć nową linię ubrań i butów. Kolekcja to ukłon w stronę niedoskonałości, w których obie marki doszukują się piękna.

Debiutujący w 2014 roku ADER ERROR stał się jedną z najprężniejszych modowych firm w Korei. Styl marki opiera się na minimalizmie i funkcjonalności, co przejawia się także we współpracy z PUMA.

Efektem współpracy PUMA x ADER ERROR są m.in. modele butów, takie jak PUMA CGR, Roma, RS 9.8 i Cell Alien, na które naniesiono kilka modyfikacji. Twórcy skupili się na detalach – buty akcentowane są odblaskowymi elementami, kontrastującymi szwami i dekonstrukcją.

Dzięki takim zabiegom, Under Creativity zaciera granice pomiędzy klasyką a futurystycznym wyglądem. To samo można zauważyć w pozostałej części kolekcji, w której znajdziemy wiatrówkę, kurtkę puchową, sweter, topy i spodnie. Do uzupełnienia stylizacji, marki oferują akcesoria, takie jak czapki czy plecaki.

Kolekcja PUMA x ADER ERROR jest dostępna na oficjalnej stronie PUMA.com oraz ADERERROR.com. W Polsce produkty są dostępne w D.H. Vitkac oraz SneakerStudio.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

16 godzin ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

2 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago