Poszukiwanie piękna w niedoskonałościach. PUMA x ADER ERROR prezentują kolekcję „Under Creativity”

Trzy osoby siedzące na kanapie

PUMA i koreańska marka odzieżowa ADER ERROR ponownie połączyły siły, by stworzyć nową linię ubrań i butów. Kolekcja to ukłon w stronę niedoskonałości, w których obie marki doszukują się piękna.

Debiutujący w 2014 roku ADER ERROR stał się jedną z najprężniejszych modowych firm w Korei. Styl marki opiera się na minimalizmie i funkcjonalności, co przejawia się także we współpracy z PUMA.

Efektem współpracy PUMA x ADER ERROR są m.in. modele butów, takie jak PUMA CGR, Roma, RS 9.8 i Cell Alien, na które naniesiono kilka modyfikacji. Twórcy skupili się na detalach – buty akcentowane są odblaskowymi elementami, kontrastującymi szwami i dekonstrukcją.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Dzięki takim zabiegom, Under Creativity zaciera granice pomiędzy klasyką a futurystycznym wyglądem. To samo można zauważyć w pozostałej części kolekcji, w której znajdziemy wiatrówkę, kurtkę puchową, sweter, topy i spodnie. Do uzupełnienia stylizacji, marki oferują akcesoria, takie jak czapki czy plecaki.

Kolekcja PUMA x ADER ERROR jest dostępna na oficjalnej stronie PUMA.com oraz ADERERROR.com. W Polsce produkty są dostępne w D.H. Vitkac oraz SneakerStudio.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News