Posłuchajcie oficjalnej playlisty z serialu HBO „Ślepnąc od świateł”

Mężczyzna ubrany w ciemny golf w klubie

Jeśli jesteście już po seansie całego sezonu Ślepnąc od świateł, a nadal Wam mało, to mamy muzyczną niespodziankę od TIDAL.

W serwisie muzycznym TIDAL dostępna jest jedyna oficjalna playlista ze ścieżką dźwiękową z najnowszego serialu HBO – Ślepnąc od świateł. Playlista ekskluzywnie zawiera niedostępne w innych serwisach utwory muzyczne, w tym Od braci dla braci i Ślepi od świateł Pioruna.

Aplikacja TIDAL została partnerem oficjalnego soundtracku z serialu HBO Ślepnąc od świateł, który jest oparty na podstawie książki Jakuba Żulczyka o tym samym tytule.


Reżyserem serialu jest Krzysztof Skonieczny, który jest również autorem ścieżki dźwiękowej produkcji. Na potrzeby stworzenia pełnej ścieżki dźwiękowej z produkcji, TIDAL udostępnił swoim słuchaczom niedostępne wcześniej utwory m.in. Od braci dla braci oraz Ślepi od świateł Pioruna, Wyspa Marka Dziedzica, Nokturn 1b Marcina Maseckiego, Vamos Pal Monte Eddie’go Palmieri, a także numery Mirta takie jak: Blinded theme, Dealer, Shorty oraz Night.

Czytaj również:
-Rozmawiamy z Martą Malikowską, odtwórczynią roli Paziny w serialu „Ślepnąc od świateł”

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News