Posłuchajcie oficjalnej playlisty z serialu HBO „Ślepnąc od świateł”

Mężczyzna ubrany w ciemny golf w klubie

Jeśli jesteście już po seansie całego sezonu Ślepnąc od świateł, a nadal Wam mało, to mamy muzyczną niespodziankę od TIDAL.

W serwisie muzycznym TIDAL dostępna jest jedyna oficjalna playlista ze ścieżką dźwiękową z najnowszego serialu HBO – Ślepnąc od świateł. Playlista ekskluzywnie zawiera niedostępne w innych serwisach utwory muzyczne, w tym Od braci dla braci i Ślepi od świateł Pioruna.

Aplikacja TIDAL została partnerem oficjalnego soundtracku z serialu HBO Ślepnąc od świateł, który jest oparty na podstawie książki Jakuba Żulczyka o tym samym tytule.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Reżyserem serialu jest Krzysztof Skonieczny, który jest również autorem ścieżki dźwiękowej produkcji. Na potrzeby stworzenia pełnej ścieżki dźwiękowej z produkcji, TIDAL udostępnił swoim słuchaczom niedostępne wcześniej utwory m.in. Od braci dla braci oraz Ślepi od świateł Pioruna, Wyspa Marka Dziedzica, Nokturn 1b Marcina Maseckiego, Vamos Pal Monte Eddie’go Palmieri, a także numery Mirta takie jak: Blinded theme, Dealer, Shorty oraz Night.

Czytaj również:
-Rozmawiamy z Martą Malikowską, odtwórczynią roli Paziny w serialu „Ślepnąc od świateł”

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News