Posłuchaj sobie!

capital_alpine_white_08

capital_alpine_white_09

Pipe_Blush_05

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

tma-1_studio_13

tma-1_stones_throw_packaging_01

AIAIAI to firma projektująca i produkująca wysokiej jakości produkty audio przeznaczone do codziennego użytku. Słuchawki AIAIAI charakteryzują się nie tylko modernistycznym i minimalnym wzornictwem, ale również świetnym brzmieniem.

Zlokalizowana w Kopenhadze siedziba to miejsce, które kultywuje myśl duńskiej szkoły audiodesignu. Bazując na spuściźnie skandynawskiego wzornictwa, AIAIAI tworzy produkty dostępne dla każdego.

Słuchawki charakteryzują się wysoką jakością wykonania i profesjonalnymi osiągami, przy jednoczesnej dbałości o podążanie za współczesnymi trendami we wzornictwie. Dla przykładu najwyższa linii TMA-1 powstała we współpracy z 25 profesjonalnymi i uznanymi DJ-ami (m.in. Jamesem Murphym, A-Trakiem, Sethem Troxlerem, Madlibem i innymi). Testowane zarówno w studiach, jak i podczas tras koncertowych przez światową czołówkę wymagających DJ-ów, TMA-1 są wyspecjalizowanym narzędziem dla intensywnie pracujących muzyków i audiofilów.

Słuchawki AIAIAI występują w czterech seriach: TMA-1, Capital, Tracks i Pipe. Seria TMA-1 to słuchawki do profesjonalnego zastosowania. Znajdziemy tu modele przeznaczone dla DJ-ów i producentów. Najwyższą półkę reprezentuje studyjny model TMA-1 Young Guru, który oferuje bezkompromisowy dźwięk i podwyższony komfort użytkowania. Natomiast ostatni wypust z serii, TMA-1X, to uniwersalne „odchudzone” słuchawki dla mniej wymagających odbiorców.

Capital to z kolei gratka dla rezydentów i eksploratorów miejskiej dżungli, miłośników ekstremalnych sportów i aktywnego trybu życia, którzy nie chcą rezygnować ze słuchania ulubionej muzyki nawet w niesprzyjających warunkach. By sprostać tym wyzwaniom, Capital zostały odpowiednio zabezpieczone.

Tracks cieszą nie tylko uszy, ale i oczy, czego dowodem jest zdobyta nagroda Danish Design Prize. Tracks były inspirowane ikonicznymi konstrukcjami z lat 80., jednak duński sznyt sprawia, że stają się ponadczasową propozycją.

Pipe to z kolei model dousznych słuchawek, które znajdą uznanie wśród wielbicieli muzyki prowadzących sportowy tryb życia. Świetne brzmienie i wysoka ergonomia idą w parze z estetycznym wykonaniem przy użyciu materiałów najwyższej jakości.

Rodzinę TMA-1 urozmaicają wydawane od czasu do czasu limitowane edycje. Obecnie dostępne jest wydanie powstałe z labelem Stones Throw, z producentem Young Guru i kolaboracja z Ghostly International. Wcześniej marka współpracowała też z Fool’s Gold , Carhartt i Beatport. Edycje limitowane to nie tylko zmiana “skórki”, lecz również sygnowane brzmienie, wysokie parametry i najlepsze materiały.

W Polsce AIAIAI reprezentuje firma NUTRON. Produkty można kupić tylko w autoryzowanych sklepach: http://nutron.pl/gdzie-kupic.html

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News