Portrety z najdziwniejszymi rzeczami do kupienia na eBayu

Łotewska fotografka postanowiła zebrać wszystkie dziwne, upiększające przedmioty dostępne na eBayu i stworzyć serię portretów.

Seria zdjęć nazywa się Beauty Warrior i została stworzona przez Eviję Laivine. Wśród nietypowych przedmiotów dostępnych do kupienia online znajdziecie między innymi: urządzenie do prostowania nosa, wysmuklania twarzy, czy nawet powiększania ust.

Chcę pokazać, jak idiotyczne są wszystkie próby upiększania siebie. Ludzie są gotowi wydać miliony tylko po to, aby ładnie wyglądać na zewnątrz. A co z wewnętrznym pięknem?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czytaj również: Marzenia spełniają się na OLX-ie

Dziewczyna w niebieskiej sukience z miarką przy twarzy 9 2 Portrety z najdziwniejszymi rzeczami do kupienia na eBayu Portret dzieewczyny w cielistej kominiarce na głowie Dziewczyna w srebrnej sukience i wianku na głowie w z dziwnym zielonym urządzeniem w ustach Portret dziewczyny w białej sukience z dziwnym, różowym klipsem na nosie Portret dziewczyny w warkoczach, białej sukience z dziwną opaską dookoła podbródka

Tekst: Klarysa Marczak

4/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News