Portal recenzujący rodzaje marihuany szuka kogoś, kto za wynagrodzeniem będzie codziennie palił blanty

Poszukiwany pracownik w zamian za testowanie różnych odmian konopi, produktów spożywczych, czy olejów CDB otrzyma wynagrodzenie, skali 36 tysięcy dolarów rocznie.

Ogłoszenie nie jest jednak skierowane do laików. AmericanMarijuana.org poszukuje osoby, która posiada obszerną wiedzę na temat narkotyków i nie ma problemu z tym, by codziennie palić zioło. Wiernym fanem strony i współpracownikiem portalu jest między innym Snoop Dogg, także, jeśli chcecie, by wasze grono znajomych poszerzyło się o kilku celebrytów, oferta jest jak najbardziej dla was.

Ponadto, osoba, która otrzyma wyżej opisane stanowisko, będzie mogła nie tylko zatrzymywać otrzymane próbki zioła, ale otrzyma także każdego miesiąca wypłatę w wysokości około 3000 dolarów.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Szukamy kogoś, kto dokona rzetelnego przeglądu szerokiej gamy produktów z konopi, by pomóc czytelnikom naszego portalu. Dodatkowo osoba ta musi mieszkać w Stanach lub Kanadzie, tam, gdzie marihuana jest legalna. Kandydat musi być uczciwy w stosunku do swoich opinii, a także powinien czuć się swobodnie przed kamerą, ponieważ będzie tworzył materiały wideo omawiające dane produkty.

No cóż, biorąc pod uwagę, że mamy już oficjalne zdjęcie wizy do USA, może czas rzucić wszystko i zostać testerem marihuany?

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News