Porozmawiajmy o muzyce z Audioriver

Plakat promujacy konferencję Audioriver

Już za kilka dni odbędzie się ważne wydarzenie dla wszystkich, którym nie jest obojętna kondycja branży muzycznej – zarówno studentów dopiero myślących o przyszłym zawodzie, jak i profesjonalistów już realizujących swoją pasję.

Konferencje Muzyczne Audioriver to seria wydarzeń organizowana od 2011 roku, mająca na celu rozwój rodzimego biznesu muzycznego. To inicjatywa, która z jednej strony daje wgląd w to, jakie są realia pracy w tej branży, a z drugiej – stara się prowadzić do analizy i poprawy obowiązujących standardów.

VII Konferencja Muzyczna Audioriver odbędzie się już w sobotę, 8 kwietnia 2017 w budynku Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (aula na poziomie -1).

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zachęcając was do udziału, przedstawiamy szczegółowy program tego wydarzenia:

10:00-11:30 BURN Energy prezentuje: rzeczywistość promotora (debata)

Rozmowa z osobami, które zawodowo zajmują się organizowaniem festiwali, koncertów i imprez klubowych. Goście zapytani zostaną o tajniki ich pracy, o problemy z jakimi się borykają, a także stworzymy platformę do wymiany poglądów, doświadczeń i opinii z różnych perspektyw. Na panel zaprasza BURN Energy – marka, która od lat wspiera rozwój międzynarodowej sceny muzyki elektronicznej, m.in. poprzez organizację największego w Europie konkursu dla DJ-ów: BURN Residency.

Goście:
Leon – Festiwal Audioriver
Dawid Rakowski – Projekt Lab
Tomek Waśko – agencja Go Ahead

Prowadzenie: Łukasz Napora (Audioriver)

12:00-13:30 Skuteczna komunikacja, czyli jak nie odbijać się od ściany (wykład)

Co trzeba wiedzieć, żeby maile, które wysyłamy do wytwórni, klubów itp. nie trafiały od razu do kosza i by telefony, które wykonujemy, kończyły się czymś więcej niż „wkrótce się odezwiemy”? Na te i inne pytania odpowie Magdalena Puchalska – profesjonalna trenerka biznesowa, która na co dzień realizuje szkolenia produktowe i sprzedażowe m.in. dla firm ubezpieczeniowych, telekomunikacyjnych i finansowych.

13:30-15:00 przerwa na lunch

15:00-16:30 Czy wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma? (debata)

Zetknięcie opinii naszych rodaków, którzy działają na zagranicznych rynkach muzycznych oraz głosów cudzoziemców, którzy przyjechali do Polski i tu kontynuują karierę zawodową. Trochę o stereotypach, podobieństwach i różnicach, jakie czynniki motywują do wyjazdu, a jakie skłaniają do przyjazdu do kraju nad Wisłą. Czy jest coś, co Polacy mogliby poprawić, by scena muzyczna lepiej się rozwijała? Czego powinniśmy się nauczyć od przedstawicieli innych krajów? A może to zagranica mogłaby się nauczyć czegoś od nas?

Goście:
Kev Fox – muzyk, Kayax
Tony Duckworth – PIAS Poland & Eastern Europe
Maria Shepheard – managerka Catz’n Dogz, agencja Feast Artists
VONDA7 – Last Night On Earth, Berlin

Prowadzenie: Łukasz Napora (Audioriver)

16:45-18:00 Rozdanie nagród MUNOLUDY 2016

Ogłoszenie wyników plebiscytu organizowanego przez portal muno.pl. W zeszłorocznym głosowaniu wzięło udział ponad 35 tys. osób, co czyni go najbardziej miarodajnym wskaźnikiem popularności na polskiej scenie klubowej.

Dodatkowo, po zakończonej konferencji, od 22:00-5:00 odbędzie się Afterparty w Klubie OHM w Łodzi. W trakcie afterparty wystąpią: PATRICE BÄUMEL (Kompakt, Amsterdam), VONDA7 (Last Night On Earth, Berlin), Simon Mattson (BURN Residency, C&C Bookings) oraz Leon (Audioriver)

Uwaga: Wstęp na wszystkie panele i wykłady na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego kosztuje zaledwie 10 zł. Z kolei bilet na After Party w przedsprzedaży dostępny jest w cenie 20 zł, a jego finalny koszt w dniu wydarzenia to 30 zł. Liczba miejsc jest ograniczona. Bilety można zakupić w salonach Empik oraz bezpośrednio pod linkami: KONFERENCJA, AFTERPARTY.

Więcej informacji na oficjalnym wydarzeniu VII Konferencji Muzycznej Audioriver na Facebooku oraz stronie poświęconej Afterparty.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News