Porcja styczniowych nowości: 10 filmów i seriali, które pojawią się w nowym roku na Netflix

Dwóch chłopaków w obskurnej toalecie

Styczeń zapowiada się na Netflix ekscytująco! W nowościach znajdziecie zarówno kontynuacje Waszych ulubionych seriali, jak i zupełnie nowe propozycje do dodania do swojej listy to-watch. Wybraliśmy dla Was 10 propozycji, które polecamy obejrzeć!

1. Black Earth Rising

Kate Ashby jest jedną z ocalałych ofiar ludobójstwa w Rwandzie. Jednak demony przeszłości nie pozwalają o sobie zapomnieć.

Premiera: 25 stycznia

2. Grace i Frankie: Sezon 5

Gdy ich mężowie oświadczają, że są partnerami nie tylko w pracy, dwie kobiety, które jak dotąd za sobą nie przepadały, tworzą wspólny front w zmaganiach z trudnościami.

Premiera: 18 stycznia

3. Sex Education

https://www.instagram.com/p/BrIonTIhU3w/

Nastoletni prawiczek Otis naśladuje swoją mamę seksuolog i wspólnie ze zbuntowaną Maeve zaczyna udzielać w szkole porad seksualnych.

Premiera: 11 stycznia

4. Kingdom

Zmarły król wraca do żywych i po świecie roznosi się tajemnicza choroba. Odważny książę musi teraz stawić czoła nowym wrogom, aby pokonać zło i uratować swój lud.

Premiera: 25 stycznia

5. Unbreakable Kimmy Schmidt: Sezon 4 (druga część)

https://www.youtube.com/watch?v=YMdo_0H1thU&t=2s

Kimmy musi radzić sobie z nowymi wyzwaniami jako szefowa działu HR w start-upie technologicznym. Tymczasem Jacqueline wciąga Tytusa do swojej nowej agencji talentów.

Premiera: 25 stycznia

6. Powrót do eks

Para siedząca na kanapie

Cztery samotne osoby postanawiają po latach wrócić do swoich eks, o których nie potrafią zapomnieć. Ale czy ich drugie połówki też będą na tak?

Premiera: 11 stycznia

7. Odważne serce

Przez chorobę ojca Adaeze przejmuje rodzinny interes i prowadzi go wraz z ekscentrycznym wujem. Teraz musi udowodnić swoją wartość w zdominowanym przez mężczyzn świecie.

Premiera: 4 stycznia

8. Kto się śmieje ostatni? 

Dwóch mężczyzn i kobieta w samocdzie

Buddy Green, kiedyś obiecujący komik, po 40 latach, zachęcony przez byłego menedżera, rusza w trasę, by uświadomić sobie, z czego zrezygnował, wybierając inną karierę.

Premiera: 11 stycznia

9. IO

Zdjęcie portretowe dziewczyny z brązowymi wlosami

Nastolatka i jedna z ostatnich ocalałych na Ziemi podejmuje rozpaczliwą próbę uratowania zatrutej planety. Rozpoczyna się wyścig z czasem.

Premiera: 18 stycznia

10. Seria niefortunnych zdarzeń: Sezon 3

W trzeciej i ostatniej części Baudelaire’owie robią wszystko, by wyjaśnić tajemnice Wolontariatu Zapalonych Strażaków i raz na zawsze rozprawić się z hrabią Olafem.

Premiera: 1 stycznia

11. Dalej Wam mało?

Pełną listę tytułów, które pojawią się w styczniu na Netflix, zobaczycie w klipie powyżej!

Rate this post