Porcelanowa piękność: albinosi przed obiektywem

Fotografia kolorowa utrzymana w białych barwach. Na zdjęciu widać kobietę-albinosa, z błekitnymi oczami leżącą wśród białych kwiatów.

Porcelain Beauty to seria zdjęć autorstwa izraelskiej fotografki – Yulia Taits. Autorka chciała przedstawić unikatowe piękno albinizmu, a cykl zdjęć jest kontynuacją projektu sprzed roku. Projekt ważny jest nie tylko dla samej Yulii, ale przede wszystkim dla modeli i modelek, bez których efekt nie byłby tak piorunujący.

To właśnie pierwsza część cyklu okazała się wielkim sukcesem, po którym Yulia otrzymała wiele pochlebnych wiadomości, w dużej mierze od osób zmagających się z tą chorobą. Albinosi uważają, że zdjęcia nacechowane są ogromnym ładunkiem emocjonalnym oraz sprawiają, że czują się po prostu piękni. Nic dziwnego, zdjęcia zapierają dech w piersi.

Fotografia kolorowa utrzymana w białych odcienaich. Na zdjęciu widać dziewczynkę-albinos siedzącą przy białym stole, opiera ona ręce o blat, podpierają również brodę. Ma zamknięte oczy. Na blacie rozrzucone są białe perły. Fotografia kolorowa utrzymana w białych odcieniach. Na zdjęciu siedzi kobiet-albinos trzymająca biały kosz pełen srebrnych szyszek. Kobieta ubrana jest w białą sukienkę na ramiączkach. Fotografia kolorowa utrzymana w bialych odcienaich. Na zdjęciu widać siedzącego przy białym stole chłopca-albinosa. Lewą ręką podpiera głowę, a prawa położona jest na blacie. Przy prawej dłono widać białą miseczkę wypełnioną bitą śmietaną. Fotografia kolorowa utrzymana w białych odcieniach. Na zdjęci widać dziewczynkę-albinos siedzącą przy białym stole. Prawą ręką podpiera głowę. Przed nią widać kilka palących się białych świec. Fotografia kolorowa utrzymana w białych odcienaich. Na zdjęciu widać leżącą kobietę wśród białych rozgwiazd.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Tekst: Kate Bee

1/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News