Ponton w kształcie łabędzia z odcięta głową, dla tych, którzy mają dość tego trendu

Ponton w kształcie łabędzia z odciętą głową

Pontony w kształcie łabędzi, jednorożców – każdy z nas w ciągu ostatnich kilku lat widział te instagramowe, letnie przedmioty pożądania. Właściwie, czy bez chociażby dnia spędzonego w basenie z nadmuchanymi zabawkami, wasze lato było cokolwiek warte?

Lukas Bentel razem ze studiem MSCHF postanowili zażartować z wszechobecnych plażowych i basenowych influencerów, tworząc zdekapitowane pontony w kształcie łabędzi. Odcięta głowa łabędzia jest oczywiście dodana do zestawu – można ją położyć w miejscu odcięcia na szyi ptaka albo może sobie leniwie dryfować po wodzie obok was. Uroczo.

https://youtu.be/eKI4O-k65wI

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Bentel tworząc ten nietypowy projekt doszedł do jednego wniosku: Najlepszym sposobem na zabicie tego trendu, jest jego dosłowna dekapitacja.

Pomysłodawcy aktualnie poszukują fabryki, która zajęłaby się masową produkcją podobnych pontonów. Bądźcie czujni, może właśnie jesteście świadkami narodzin nowego trendu.

Ponton w kształcie łabędzia z odciętą głową img 9 1561759262 5e9ab760f9805764368a29d76b447b19 Ponton w kształcie łabędzia z odcięta głową, dla tych, którzy mają dość tego trendu

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News