Polska odpowiedź na Tindera, czyli Bimber: znajdź partnera do wspólnego picia

Kobieta wlewająca mężczyźnie alkohol do ust

Polacy nie gęsi, swój język mają… ale i swoje pomysły mają! Kilka dni temu w sklepie Google Play pojawiła się aplikacja do nietypowego randkowania. Co kryje polska odpowiedź na Tindera?

Zmęczony spotykaniem gorących singli w twojej okolicy? Bimber jest aplikacją, dzięki której poznasz osoby chcące z tobą poimprezować – czytamy na głównej stronie.

Jak już wspomnieliśmy, aplikacja działa adekwatnie do Tindera. Możecie szukać ludzi w swoim mieście, przesuwając ich kartę w lewo lub w prawo. Jeśli się sparujecie, Bimber umożliwi Wam konwersację, dzięki której umówicie się na epicką imprezę, albo kilka piw pod blokiem. Jak tam wolicie, co lubicie.

Ale to nie koniec. Bimber umożliwia także zalezienie i tworzenie imprez w Waszej okolicy. Spokojnie, w Waszym mieszkaniu nie pojawi się nagle tysiąc osób – chyba że sami będziecie tego chcieli. Każde zgłoszenie można zaakceptować lub odrzucić.

Twoim noworocznym postanowieniem było, że ograniczysz spożycie alkoholu? Trudno, postanowienie poczeka… do przyszłego roku. A dla użytkowników iOS, twórcy Bimbra mają dobrą wiadomość – prawdopodobnie w kwietniu pojawi się wersja na iPhone’y! Użytkownicy Androida mogą pobrać aplikację tutaj.

Komentarze
Rate this post