Polska odpowiedź na Tindera, czyli Bimber: znajdź partnera do wspólnego picia

Kobieta wlewająca mężczyźnie alkohol do ust

Polacy nie gęsi, swój język mają… ale i swoje pomysły mają! Kilka dni temu w sklepie Google Play pojawiła się aplikacja do nietypowego randkowania. Co kryje polska odpowiedź na Tindera?

Zmęczony spotykaniem gorących singli w twojej okolicy? Bimber jest aplikacją, dzięki której poznasz osoby chcące z tobą poimprezować – czytamy na głównej stronie.

Jak już wspomnieliśmy, aplikacja działa adekwatnie do Tindera. Możecie szukać ludzi w swoim mieście, przesuwając ich kartę w lewo lub w prawo. Jeśli się sparujecie, Bimber umożliwi Wam konwersację, dzięki której umówicie się na epicką imprezę, albo kilka piw pod blokiem. Jak tam wolicie, co lubicie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Screenshot 1 Polska odpowiedź na Tindera, czyli Bimber: znajdź partnera do wspólnego picia

Ale to nie koniec. Bimber umożliwia także zalezienie i tworzenie imprez w Waszej okolicy. Spokojnie, w Waszym mieszkaniu nie pojawi się nagle tysiąc osób – chyba że sami będziecie tego chcieli. Każde zgłoszenie można zaakceptować lub odrzucić.

Twoim noworocznym postanowieniem było, że ograniczysz spożycie alkoholu? Trudno, postanowienie poczeka… do przyszłego roku. A dla użytkowników iOS, twórcy Bimbra mają dobrą wiadomość – prawdopodobnie w kwietniu pojawi się wersja na iPhone’y! Użytkownicy Androida mogą pobrać aplikację tutaj.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News