Półnagie modelki na nowojorskich dachach

Japoński fotograf Mar Shirasuna sfotografował półnagie modelki w jednym z najbardziej pociągających miast, w miejscach jeszcze bardziej fascynujących – na nowojorskich dachach. Modelki pozują w dość groźnie wyglądających warunkach, blisko krawędzi dachu. Te zachwycające zdjęcia są częścią serii Beauty And NYC, a modelki nie mają raczej na celu prezentacji ubrań. Pozują one półnago lub też w niektórych wypadkach całkowicie pozbawione okrycia wierzchniego.

Mar Shirasuna fotografuje Nowy Jork od trzech lat, a miał okazję być na ponad 150 dachach, co wciąż nie jest dla niego zadowalającą liczbą. To właśnie na dachu narodziła się idea robienia zdjęć nie tylko widokom. Mar szukał nowego sposobu na uwiecznienie piękna miasta zwanego Wielkim Jabłkiem. W ostatnich latach sfotografował ponad 50 kobiet, a liczba ta wciąż rośnie. Do Mara spływa dziennie mnóstwo wiadomości od ,,fanek”, które chcą w ten sposób zostać sfotografowane, a przy okazji spojrzeć na Nowy Jork z innej perspektywy, aniżeli horyzontalnej.

Mara obecnie na Instagramie śledzi około 90 tysięcy osób. Liczba ta zapiera dech w piersiach równie mocno jak jego zdjęcia. Sami zobaczcie.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

modelka na dachu 1 modelka na dachu 2 modelka na dachu 3 modelka na dachu 4 modelka na dachu 5 modelka na dachu 6 modelka na dachu 7 modelka na dachu 8 modelka na dachu 9 modelka na dachu 11

tekst | Kasia Sinet

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News