Połączenie muzyki elektronicznej z wibracjami natury – M8N

Zblizenie na twarz mezczyzny z lekkim zarostem z czapka na glowie odkryte prawe ucho o ramie oparta wielka drewniana laska zdjecie wykonane w sepii

Miron Grzegorkiewicz to muzyk, projektant interakcji, producent, niedyplomowany teatrolog, amator wielorakich sztuk wizualnych. Możemy usłyszeć go w takich zespołach jak JAAA!, HOW HOW, Daktari, SHMIB czy PTKCSS. Na początku tego roku artysta stworzył swój własny projekt muzyczny o nazwie M8N. 

M8N łączy ze sobą muzykę elektroniczną z wibracjami natury. Debiutancki album nosi nazwę ULSSS. Jest on wielowymiarową opowieścią o obrazach zatrzymanych w pamięci. Muzyka rekonstruuje wspomnienia, regulując płynnie ich ostrość oraz kolor.

https://youtu.be/BZvn0Q0502w

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Album będzie publikowany w ośmiu częściach (od marca do października) każdego 8 dnia miesiąca. Każda z części jest wyjątkowa i odkrywa coś nowego. Dopiero całość nabiera właściwego sensu. Odsłuchując kolejne utwory, jesteśmy świadkami tworzącego się dziennika z podróży artysty.

Do tej pory poznaliśmy dwie części ULSSS. Pierwszą z nich jest Railway Bars. Drugą natomiast Through The Waterfall. Z niecierpliwością czekamy na kolejne.

Utworów można wysłuchać na YouTube wydawcy M8N, Sounddict.

Tekst: Katarzyna Tilda Frąckowiak

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News