Pokój Van Gogha do wynajęcia

Obecnie ludzie prześcigają się ze swoimi pomysłami, tworząc coraz oryginalniejsze dzieła sztuki albo też zwyczajnie chcąc pokazać swoją kreatywność od najlepszej strony. Na dosyć oryginalny i ciekawy pomysł wpadli członkowie the Art Institute of Chicago. Stworzyli prawdziwy pokój Van Gogha i… wynajmują go na Airbnb.

Żeby tam przenocować, wystarczy zapłacić jedyne 10 USD. Dlaczego akurat on? Po raz pierwszy w życiu Ameryka Północna posiada wszystkie trzy wersje najpopularniejszych obrazów Van Gogha, dlatego postanowiono złożyć mu hołd w dosyć nietypowy sposób. Pokój sprawi, że poczujesz się jakbyś znajdował się wewnątrz obrazu. Całe pomieszczenie udekorowane jest w malarskim stylu, przepełnione jasnymi kolorami i niesamowitymi pracami uczniów. Jest to przeżycie, którego nie sposób zapomnieć do końca życia. Reklamy na Airbnb mówią same za siebie, opinie ludzi są naprawdę pozytywne, zatem pozostaje nam się jedynie dobrze spakować i wypożyczyć pokój na parę nocy. Zobaczcie sami, czy to nie wygląda wam na dzieło sztuki?

van-gogh-room-airbnb-art-institute-chicago-3

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


van-gogh-room-airbnb-art-institute-chicago-4

van-gogh-room-airbnb-art-institute-chicago-6

tekst | Nicole Szczekocka

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News