Pojedynek tytanów francuskiego rapu na lotnisku w Paryżu

Dwójka ciemnoskórych raperów

Booba i Kaaris to dwójka liderów francuskiego rapu, którzy 1 sierpnia na lotnisku w Orly (Paryż) postanowili nareszcie przemówić do siebie inaczej niż poprzez medialne wypowiedzi o charakterze beefowym.

Pomiędzy dwoma klanami doszło do bijatyki. W efekcie tego zajścia grozi im do 7 lat więzienia i 100 tysięcy euro grzywny. Raperzy znaleźli się tymczasowo w areszcie więziennym, w którym oczekują na rozprawę sądową, która odbędzie się 6 września.

Jak doszło do spotkania dwójki, niekoniecznie przepadających za sobą raperów? Oboje podążali na koncerty do Barcelony, niestety, w wyniku incydentu żaden z nich tam nie dotarł.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Krótki pobyt za kratami do 6 września będzie dla nich lekcją, że prawo obejmuje wszystkich obywateli oraz tego, że żaden gwiazdor nie może pozwolić sobie na wprowadzanie chaosu w przestrzeni publicznej celem rozwiązywania własnych porachunków.

W wyniku tego całego zdarzenia kilka osób zostało pokaleczonych, a część przegapiła swój samolot, ponieważ część lotniska została zamknięta na kilka godzin w ramach śledztwa i upewnienia się, że strefa jest całkowicie bezpieczna.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News