Pojawił się zwiastun najdziwniejszego serialu science-fiction. Premiera „Weird City” w lutym

Mężczyzna z okularami przyszłości na nosie

Fani reżysera Get Out Jordana Peele w ostatnim czasie nie mogą czuć się zawiedzeni. Całkiem niedawno Peele podrzucił nam przerażający zwiastun jego nadchodzącego filmu fabularnego Us, a zaraz po tym krótki wgląd w nowy serial produkowany dla YouTube.

Weird City to komedia science-fiction z Rosario Dawsonem i Michaelem Cerą, która 13 lutego trafi na ekrany na całym świecie. Jest jednak mały haczyk: serial będzie dostępny tylko dla widzów, którzy wykupią usługę YouTube Premium (obecnie kosztuje ona $11,99).

Osadzona w tytułowym mieście Weird, gdzieś w nie tak odległej przyszłości, seria będzie odkrywać zagadnienia, które odnoszą się do współczesnego życia, koncentrując się na historiach, które mogą być tylko opowiedziane poprzez pryzmat science-fiction i komedii.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Świat Weird jest podzielony między dwie grupy mieszkańców: Powyżej linii (The Haves) i Poniżej linii (The Have Nots). Obu stronom przewodniczy postać o imieniu Dr. Negari. O tym, co zaplanował dla swoich poddanych dobry lekarz, będziemy musieli się wkrótce przekonać sami.

Tekst: Amelia Zajączkowska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News