Pojawił się teaser serialu Woody’ego Allena “Crisis in Six Scenes”

Woody Allen na tle banneru Amazon

Tytuł serialu to “Crisis in Six Scenes”. Został stworzony i wyreżyserowany przez Woody’ego Allena. Będziecie mogli go sprawdzić od 30. września, kiedy to zadebiutuje na serwisie streamingowym Amazon. W sieci znalazł się właśnie pierwszy teaser serialu. 

Woody Allen to kultowy reżyser kojarzony głównie z komediami romantycznymi. W przeważającej większości nie są to jednak płytkie romansidła. Jego filmy pełne są inteligentnych, sarkastycznych żartów, które w przewrotny sposób ukazują życie erotyczne i problemy związkowe.

“Crisis in Six Scenes” to pierwszy serial stworzony przez Woody’ego Allena. Jego akcja toczyć się będzie w latach 60. XX wieku. Będzie opowiadał historię należącej do klasy średniej, mieszkającej na przedmieściach rodziny. Odwiedzić ma ją pewien gość, który kompletnie zmieni życie konserwatywnych bohaterów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Sam Woody Allen w ten sposób opowiada o tworzeniu swojego najnowszego dzieła: “To był katastrofalny błąd. Nie mam pojęcia, co robię. Grzęznę w tym. Oczekuję, że to będzie ogromna żenada.”

“Crisis in Six Scenes” zadebiutuje 30. września. W serialu wystąpią między innymi Miley Cyrus, Elaine May i sam reżyser.

Źródło: Filmweb

Tekst: Stanisław Nowiński

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News