Podróż po świecie cyfrowej dystopii. OUTPOST – IN5TALAC7A to nowy multisensoryczny projekt PRO8L3M

Dwóch mężczyzn z maskami na ustach
fot. Michał Kłusek

Tytułowy OUTPOST (eng. an outlying or frontier settlement) to fragment wirtualnego świata, osadzony w naszej rzeczywistości – wychodzący poza granice, który możemy fizycznie zwiedzić.

To świat, w którym na każdym etapie zanurzania się w doświadczeniu, wchodzimy w dialog, zarówno za pomocą technologicznych interfejsów, jak i całkowicie realnych doznań. Multisensoryczna i w pełni oparta na interakcji odbiorca-medium instalacja, oparta będzie w 100% na doświadczeniu wynikającym z obcowania z różnymi formami technologii.

PRO8L3M z okazji premiery najnowszego materiału zaprasza na podróż po świecie cyfrowej dystopii. Finałem wyjątkowej instalacji, będzie niezwykły w swojej formule, przedpremierowy odsłuch nadchodzącego albumu. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce integrujące muzykę, fanów, artystów, sztuki wizualne i wirtualne.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Na kilka dni postindustrialna, niewykorzystywana do tej pory na projekty artystyczne, przestrzeń na warszawskiej Pradze, zmieni się w świat, gdzie granice pomiędzy tym, co cyfrowe a namacalne, staną się nieostre.

Czy VR wpływając na nasze zmysły, może trwale zmienić sposób, w jaki postrzegamy naszą rzeczywistość? Czy wszystkiego możemy doświadczyć cyfrowo? Która rzeczywistość będzie tą główną w przyszłości? W jakim kierunku podąża nasza cywilizacja – cyfrowej utopii czy dystopii? Na te pytania będą starali się odpowiedzieć twórcy instalacji wraz z duetem PRO8L3M.

Wspólnie zapraszają do świata, gdzie do zmysłów odbiorców przemawiać będą całkowicie nowym, wizualnym i cyfrowym językiem prezentacji muzyki. Finał doświadczenia w postaci wyjątkowego, przedpremierowego odsłuchu albumu Widmo, zintegruje doświadczenia wizualne, dając możliwość osobistego obcowania z muzyką i dialogu z zaskakująco zaaranżowaną przestrzenią.

Za stworzenie OUTPOSTIN5TALAC7A odpowiadają wspólnie z duetem PRO8L3M: MELT, wielokrotnie nagradzane studio kreatywne, tworzące immersyjne doświadczenia na granicy świata prawdziwego z wirtualnym i pomysłodawcy instalacji oraz OUTRAGE – agencja zajmująca się kreacją, produkcją i komunikacją niestandardowych projektów z obszaru rozrywki i kultury, integrująca je ze światem reklamy odpowiedzialna za kreację i komunikację wokół WIDMO LP.

OUTPOST – IN5TALAC7A – terminy wydarzenia:

  • 22.02 – Piątek, godz.: 18:00, 20:00, 22:00
  • 23.02 – Sobota, godz.: 18:00, 20:00, 22:00
  • 24.02 – Niedziela, godz.: 18:00, 20:00, 22:00
  • 25.02 – Poniedziałek, godz.: 19:00, 21:00
  • 26.02 – Wtorek, godz.: 19:00, 21:00

Bilety dostępne są w sprzedaży poprzez platformę Going. Wydarzenie na Facebooku znajdziecie tutaj.

Ważne informacje: Wstęp na OUTPOST – IN5TALAC7A możliwy jest dla osób pełnoletnich, które zakupią bilet w oficjalnej dystrybucji lub posiadają specjalne zaproszenie. Ponadto obecność na wydarzeniu wiąże się z ciągłym przebywaniem w strefie znacznego natężenia dźwięków, które mogą spowodować uszkodzenie słuchu, jak również w strefie działania świateł stroboskopowych i efektów laserowych, które mogą spowodować dolegliwości wzrokowe. Na szczególne niebezpieczeństwo narażone są kobiety w ciąży oraz osoby chore na epilepsję. Kupując bilet goście akceptują regulamin wydarzenia oraz zasady bezpieczeństwa.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News