Poczuj klimat Hong Kongu oglądając niesamowite zdjęcia portugalskiego fotografa

Dwa zdjęcia przedstawiające Hong Kong

Potrzebujesz podróżniczej inspiracji? Seria zdjęć Memories of the future wykonana przez portugalskiego fotografa Nuno Assis z pewnością podsunie Ci kilka ciekawych pomysłów.

Musimy przyznać, że przytłaczające swoją wielkością budynki mieszkalne, ukryte dziedzińce oraz lekko upiorne uliczki przedstawione przez portugalskiego fotografa robią piorunujące wrażenie. Jego prace świetnie oddają klimat Hong Kongu, artysta daje nam możliwość zobaczenia miasta od podszewki. Pokazuje między innymi tak charakterystyczne dla miasta rozgałęziające się linie energetyczne, drapacze chmur czy geometryczne budynki, które nadają jego pracom charakter lekko rzeźbiarski.

Zobacz także: Fotograf pokazuje, jak wygląda poalkoholowy „zgon” w Tokio

Ulica w Hong Kongu, ulica idzie kobieta w fioletowej bluzce

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Artysta świetnie uchwycił w swoich pracach wszędobylski chaos miasta. Fotograf mówi, że jego prace mają być motywacją do wybrania się do Hong Kongu, uważa również, że spojrzenie na miasto poprzez jego zdjęcia może być również swego rodzaju kreatywną podróżą. Nie wiemy jak Wy, ale my czujemy się przekonani!

Zdjecia miasta, drapacze chmur, ulica Ulica w Hong Kongu Odbicie mężczyzny z aparatem w kałuży blok mieszkalny, bialy, ujecie wykonane z gory Duży blok mieszkalny mezczyzna stojacy w wysokim drapaczu chmur, patrzacy do gory w obiektyw Widok na blokowisko z dołu zdjecie uliczki w hong kongu, samochody,balkony zdjecie bialego wysokiego bloku

Tekst: Dominika Kowalewska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News