Pobudka z Technorankiem w Banjaluce

Plakat promujący technoranek przedstawiający czterech narysowanych mężczyzn

Wiemy, że poranki bywają ciężkie i mało kto reaguje entuzjastycznie na dźwięk budzika. Jednak nie wszystkie pobudki muszą tak wyglądać. Idąc za powiedzeniem, że środa to mała sobota, na jutrzejszy poranek mamy dla was coś ekstra.

25 stycznia słońce wzejdzie punktualnie o godzinie 7:27. Zanim jednak to nastąpi, będziecie mieli okazje jeszcze w delikatnym półmroku powitać nowy dzień. Już jutro, o godzinie 7:00 w warszawskiej Banjaluce odbędzie się 28. edycja Technoranku.

Dla tych, którzy nie są świadomi, co ich do tej pory ominęło, już wyjaśniamy. Technoranki to połączenie bardzo dobrej imprezy z pożywnym śniadaniem, dlatego zwykle zaczynają się o godzinie 7:00. Odbywają się w prywatnych mieszkaniach, lokalach lub na łonie natury. Jest to super okazja do naładowania baterii na resztę dnia. Odpowiedzialne za ten cykl wydarzeń jest szalone trio: Krysia, Wojtek i Milena.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Na 28. Technoranku będziecie mogli szaleć i popijać owocowe smoothie przy dźwiękach w wykonaniu Mileny Kriegs oraz Septa. Nie zapomnijcie nastawić budzików, widzimy się w Banjaluce!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News