PLENER – nowe miejsce na mapie Warszawy

Miesiące w zamknięciu powoli zostawiamy za sobą i krok po kroku otwieramy sezon wakacyjny. Tym razem niestety bez naszych ukochanych festiwali. Z pewnością wszyscy wiele byśmy oddali by poczuć chociaż namiastkę zeszłorocznych wakacji. Z tego właśnie powodu powstało najnowsze miejsce na mapie Warszawy. PLENER otwiera się już w ten weekend przy Wale Miedzeszyńskim 407.

Przychodzimy z prawdopodobnie pierwszą dobrą wiadomością, aby pocieszyć wszystkich załamanych odwołanymi w tym roku eventami. Tuż za rogiem, już w ten weekend (3-5.07), będziemy mięli okazję poczuć klimat naszych ukochanych festiwali. PLENER ma bowiem do zaoferowania niezwykłą przestrzeń, wyjątkową muzykę i wiele więcej.

Najnowsza miejscówka w Warszawie zaprasza nas na trzydniową imprezę pod gołym niebem. PLENER ugości każdego miłośnika muzyki elektronicznej wszelkiej maści. Fani spokojniejszego downtempo czy ambientu, energetycznego house’a i mocnego psytrance’u na pewno znajdą coś dla siebie.

PLENER od pierwszego dnia otwarcia narzuci nam mocne tempo. Za deckami stanie LuLu Malina, którą mogliście usłyszeć na największych festiwalach w Polsce – Audioriver, Instytut, Open’er czy OWF, wszędzie porywała deep house’owym brzmieniem i niepowtarzalną energią.

Drugiego dnia spotkamy się ponownie z ekipą Bunker Events, na drugiej już edycji Fort BEfore. Nie możemy sobie wyobrazić lepszego otwarcia sezonu, niż to co przeżyliśmy na pierwszej odsłonie imprezy! Tym razem za solidną dawkę mocnego brzmienia odpowiedzialni będą m. in. aetha czy Michał Jabłoński.

Z Michałem Jabłońskim spotkamy się ponownie ostatniego dnia otwarcia. W niedzielę w PLENERze odbędzie się premiera jego najnowszego albumu „Dark Matter”, będącego pierwszym ambientowym wydaniem polskiego producenta.

 

Poza wyjątkową przestrzenią i wykonawcami z najwyższej półki, czas w PLENERze umilą nam atrakcje takie jak strefy street food, relaksu i różnorakie warsztaty. Z pewnością zobaczymy się z wami już w ten weekend!

 

Tekst: Wiktor Knowski

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Spike Jonze – ułożony szaleniec

„What will he do next? Whatever the fuck I want” – słowa Bama Margery, współtwórcy „Jackassa” idealnie pasują do Jonzego. Chciałbym być jak…

22 godziny ago

Bariera dźwięku a pierwsze wrażenie

W świecie podziałów na wysokich i niskich, ładnych i brzydkich, od zarania dziejów rysuje się…

1 dzień ago

Czapka z daszkiem – rodzaje i przykłady stylizacji

Pozornie każda czapka z daszkiem jest taka sama, jednak nie do końca jest to prawdą.…

2 dni ago

Gua Sha – kamień do masażu twarzy. Jak go używać?

Masaż - znamy jego dobroczynny wpływ na ciało: nie tylko niweluje napięcia mięśni, ale także…

2 dni ago

Stranger Things 4 Vol. 1 – mroczny powrót serialu [recenzja]

Po niemal trzech latach wyczekiwania i snucia teorii serial „Stranger Things” powrócił z pierwszą częścią…

3 dni ago

Czy stylizacja bez paska do spodni męskich jest kompletna?

Bez paska męska garderoba pozostaje niepełna i nie ma w tym stwierdzeniu cienia przesady. Paski…

3 dni ago