PLAYLISTA HIRO #54

Dopada was Blue Monday? Nie z nami. Uszy do góry! Nie chcemy żebyście wpadli w zimową chandrę, dlatego serwujemy wam kilka energicznych kawałków dla lepszego rozpoczęcia tego tygodnia.

THE 1975 – LOVE ME

Trochę brytyjskich rytmów od naprawdę fajnych chłopaków. Ten energiczny singiel zapowiada ich drugi studyjny album, który ukaże się już w połowie stycznia.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


HALSEY – COLORS

Ostatnie objawienie sceny muzycznej. Młodziutka wokalistka ma na swoim koncie już pierwszy album i kilka duetów, m.in. z Justinem Bieberem.

COLDPLAY – ADVENTURE OF A LIFETIME

Nikt nie potrafi podnieść na duchu tak jak stary dobry Coldplay. Chris Martin i spółka tym razem również nie zawiedli, nowy album jest tak samo wesoły i pozytywny jak ostatni.

ROBYN – DANCING ON MY OWN

Przebój dosyć stary. Muzyka Robyn jednak nigdy się nie nudzi, dlatego zawsze miło jest do niej wrócić i zaserwować sobie trochę dobrej energii.

XYCONSTANT – SILVERLINED

Trochę słońca w te ponure zimowe dni. W dodatku bardzo przyjemny teledysk! występują w nim Alexis Ren i Jay Alvarrez, obecne gwiazdy Instagrama.

YEARS & YEARS – KING

Zespół był jednym z ważniejszych odkryć muzycznych w 2015 roku. Kto nie był na ich koncercie na Open’erze, niech żałuje! Mamy jednak dla was dobrą wiadomość, ponieważ chłopaki zdecydowali się odwiedzić Warszawę w ramach ich trasy koncertowej. Szukajcie biletów!

FLORENCE + THE MACHINE – SHIP TO WRECK

Królowa hipisów, wianków i wszechobecnej miłości. Nie wiemy jak wy, ale kiedy nasza redakcja słucha tej piosenki to ma ochotę zatańczyć. Oby wam też przyniosła tyle pozytywnej energii, co szalejącej w teledysku Flo.

ELLA HENDERSON – GHOST (OLIVER NELSON REMIX)

Ella zaczęła swoją karierę od X Factora, gdzie w 2012 roku zajęła szóste miejsce. Zaraz po programie podpisała kontrakt i wypuściła swój debiutancki album. Remix Olivera jest świeży, skoczny i bardzo na czasie.

JESS GLYNE – DON’T BE SO HARD ON YOURSELF

Brytyjska wokalistka, która popularność zdobyła dzięki współpracy z Clean Bandit przy singlu ”Rather Be”. Sama również pokazała, że potrafi stworzyć naprawdę ciekawe piosenki, od których można zaczynać dzień.

ARCTIC MONKEYS – SNAP OUT OF IT

Przy Małpkach nie trzeba dużo dodawać, to klasa sama w sobie. W dodatku Alex Turner skończył ostatnio 30 lat, zatem najlepszego raz jeszcze.

tekst | Nicole Szczekocka

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News