PLAYLISTA HIRO #2015

Najlepsze piosenki kończącego się roku. Hity, do których śpiewaliśmy na afterze, bujaliśmy bioderkami podczas mycia zębów i pisaliśmy artykuły w redakcji. Subiektywna dziesiątka od nas dla was.

JAMIE XX – I KNOW THERE’S GONNA BE (GOOD TIMES)

To dobry czas, bo jest z nami zdolniacha Jamie xx. Na jego “In colour” pojawiło się kilka niezłych kąsków, a “I know there’s gonna be (good times)” to nasz ulubiony!

JANET JACKSON – NO SLEEP

Janet Jackson powraca i przejmuje manierę śpiewu swojego brata. Jej czarujący “No sleep” to wkręcający się utwór, który umilał nam nie tylko deszczowe wieczory.

LIANNE LA HAVAS – UNSTOPPABLE

Pojawiła się znikąd i nagle skradła nasze serca. Na warszawski koncert chcieliśmy jej przynieść upieczone przez nas muffinki, ale ochrona nie pozwoliła. Oh Lianne, you are unstoppable!

THE WEEKND – CAN’T FEEL MY FACE

Tym kawałkiem Abel nas nieźle zaskoczył – kto by pomyślał, że autor “Trilogy” odnajdzie się też w takich klimatach? Przy “Can’t feel my face” tańczyliśmy w tym roku do upadłego!

NAO – INHALE EXHALE

Nao musi być jakąś zaginioną siostrą Jai Paula albo jego nowym wcieleniem. “February 15” to tak smakowita EP-ka, że trudno było wybrać jeden utwór. Ostało się przy mocnym “Inhale Exhale”, wizytówce charyzmatycznej wokalistki.

KELELA – REWIND

Nowoczesne R&B w najlepszym wydaniu. Gdybyśmy mogli na jeden dzień stać się wybranym muzykiem, chcielibyśmy być Kelelą, żeby tak pięknie śpiewać o miłości i zmysłowo tańczyć.

THE INTERNET – GIRL ft. KAYTRANADA

Jak to dobrze, że Syd i Kaytranada się zakumplowali. Za ich sprawą powstał numer, który zdominował nasze tegoroczne tańce-przytulańce.

TAME IMPALA – LET IT HAPPEN

Świetny kawałek od świetnego zespołu. Tame Impala zachwycają nas od samego początku, jednak z “Let it happen” nasza miłość do nich stała się jeszcze większa.

KENDRICK LAMAR – ALRIGHT

Zarówno wersja muzyczna, jak i wizualna zachwycają. Lamar stworzył majstersztyk, o którym będzie się mówić jeszcze długo. Poza tym we gon’ be alright, prawda?

DRAKE – HOTLINE BLING

Drake wygrał 2015, co tu dużo gadać. W podzięce przywdziejmy golf i zadzwońmy na jego telefon komórkowy.

zestawiła | Ola Zavi

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News