Categories: wydarzenia

Playlista do przesłuchania przed imprezą Smolna: Radio Tel-Aviv

Izrael dla przeciętnego słuchacza muzyki to ciągle materia nieznana niczym hipotetyczna Dziewiąta Planeta w Układzie Słonecznym, której istnienie na podstawie symulacji komputerowych wywnioskowała w 2016 roku dwójka kalifornijskich astronomów Konstantin Batygin i Michael E. Brown.

Nieprzypadkowo też mówi się, że Izrael to ojczyzna psychodelicznego trance’u, a nieco bardziej obyty słuchacz jednym tchem wymieni takie zespoły jak Astrix, Infected Mushroom, Astral projection, a w najgorszym wypadku jako przykład izraelskiej muzyki poda HaTikvah, czyli oficjalny hymn państwowy ze słowami Naftali Imbera.

15 lipca Smolną oraz Patio opanuje klimat Izraela i jego gorącej stolicy, czyli Tel Awiw. Smolna pragnie przybliżyć nieco klubowe brzmienia Tel Awiwu – miasta, które nigdy nie zasypia oraz w którym prężnie działa jeden z najciekawszych klubów na świecie: Alphabet. To też miasto niezwykle utalentowanych ludzi i właśnie tacy też są goście klubu, którzy przyjęli specjalne zaproszenie na Patio i Smolna, aby stać się pierwszymi gospodarzami muzycznego cyklu o nazwie Radio Tel Aviv, który odkryje przed Wami tajemnice Białego Miasta.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku. A tymczasem, zostawiamy Was z playlistą, która wprowadzi Was w klimat jutrzejszej imprezy!

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Dlaczego kreatory www ciągle zyskują na popularności? Jak wybrać najlepsze narzędzie?

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową, masz do wyboru dwie drogi: albo zwrócisz się do…

3 dni ago

Nowy album Florence + the Machine „Dance Fever” – bajka w 14 utworach

Jeden z najoryginalniejszych zespołów brytyjskich, Florence + the Machine powraca z baśnią zainspirowaną zjawiskiem tanecznej…

3 dni ago

Taco Hemingway powraca z podwójną siłą

Tak, dobrze przeczytaliście. Po ponad dwóch latach wymuszonej przerwy, Taco Hemingway powrócił na scenę. Trasa…

4 dni ago

Dlaczego kochamy krew i łzy? Fenomen true crime

Podcasty opowiadające o brutalnych morderstwach, rozczłonkowanych zwłokach i ludziach znikających w niewyjaśnionych okolicznościach na stałe…

4 dni ago

Active Noise Canceling – historia redukcji hałasu od 1933 roku…

Słuchawki z redukcją szumów są popularne od kilku lat, ale zastanówmy się, jak to działa…

5 dni ago

Co dzieje się z Aniołkami Victoria’s Secret?

Aniołki Victoria’s Secret to legendy świata mody i modelingu. Najpiękniejsze kobiety świata, o idealnych proporcjach…

5 dni ago