Plany na sobotę? Konstantin Sibold i Superpitcher na Smolnej!

Czarno-białe zdjęcie mężćzyzny w czarnej bokserce stojącego przy konsolecie

Półmetek października przed Wami, a nie macie planów na sobotnią noc? Już 14 października, na Smolnej wystąpi dwójka, znamienitych muzycznie gości!

Najpierw poznajcie Konstantina Sibolda – urodzonego w 1987 w Stuttgarcie. Dorastał w kulturze hip-hopu, studiował technologie lotnictwa i przestrzeni kosmicznej. Nauczyciel perkusji, aktywny perkusista w klasycznej orkiestrze oraz inżynier masteringu. W 2009 roku został rezydentem w legendarnym Rocker 33 w Stuttgarcie. Dwa lata później wraz ze swoim przyjacielem (Leif Müller) rozpoczeli własny cykl imprez pod nazwą COMMON SENSE PEOPLE, na których zagrali między innymi Gerd Janson, Todd Terje, Dj Koze, Levon Vincent, Efdemin czy Roman Flugel.

Z kolei Superpitcher to absolutna czołówka europejskiej DJki z kolońskiej wytwórni Kompakt Records, najmodniejszej dziś wytwórni łączącej gatunki klubowe z manierą pop i oryginalną rytmiką rodem z glam rocka (tzw. schaffelbeat). To on wraz z Rebolledo tworzy uwielbiany na całym świecie duet Pachanga Boys.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Start imprezy o godzinie 23:30 – więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ. Do zobaczenia na parkiecie Smolnej!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News