Plakaty Machalskiego i występ PTAKÓW w MOMU.

1897025_744407022250229_1669070293_n

Impreza będzie połączeniem skromnego wernisażu oraz imprezy wieńczącej jego 25. urodziny i potrwa do późnych godzin nocnych! Specjalnie na tą okazję dolne piętro MOMU zostanie przerobione na parkiet, którego jakże gorące afterparty poprowadzą PTAKI (The Very Polish Cut-Outs, Warszawa) wraz z łodzkim kolektywem MMD i warszawskim ACID JAXX.

  

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


MATEUSZ MACHALSKI ur. 1989 Student V Roku Wydziału Grafiki ASP w Warszawie. Dwukrotny Stypendysta Ministra Kultury, zajmuje się projektowaniem graficznym z naciskiem na identyfikację wizualną firm oraz instytucji. Równolegle projektuje kroje pism oraz cyfryzuje zecerniane czcionki. Od 2009 roku współtworzy zespół kreatywno-produkcyjny BORUTTA_GROUP.

https://www.behance.net/mateuszmachalski

 

PTAKI to doświadczeni didżeje i producenci z Warszawy, znani lepiej z solowej działalności. Pod szyldem Ptaki zadebiutowali wiosną 2013 roku, nakładem coraz bardziej docenianego w Polsce i za granicą labelu The Very Polish Cut-Outs. Ich dwa edity – „Krystyna” i „Marek” – trafiły na winylowy sampler wytwórni. Płyta rozeszła się błyskawicznie i osiąga obecnie spore ceny wśród kolekcjonerów, była także bestsellerem m.in. juno.co.uk i szanowanego londyńskiego sklepu Phonica.

 Ich kawałki trafiły na playlisty takich djów, jak: Eddie C, Mark E, Jose Padilla, Mixmaster Morris, Joe (Hessle Audio), Tycho, Sleazy Beats, Young Adults, Alex Voices i wielu innych. „Krystyna” trafiła do podsumowania 10 najlepszych klubowych utworów roku przygotowanego przez wpływowy portal djhistory.com (7 miejsce). Tej wiosny utwory Ptaków pojawią się na kilku wydawnictwach winylowych. W swoich setach prezentują szerokie spektrum muzyki do tańca: disco, house, boogie, muzykę tropikalną, nie stroniąc także od dubu, reggae, balearic i zwyczajnie pięknych piosenek. Oprócz klubów we wszystkich większych polskich miastach odwiedzili z dj setami m.in. w Moskwę, Berlin, Londyn oraz najważniejsze festiwale, jak Unsound i Open’er.

 

Wstęp jak zawsze darmowy.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/297940467020247

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News