Pizza to życie i sztuka: w Nowym Jorku powstanie Muzeum Pizzy

Dziewczyna jedząca pizzę

Jeśli należysz do grona wielkich fanów pizzy, to właśnie teraz, mogą się spełnić Twoje największe marzenia (a przynajmniej dla tych, którzy zamieszkują Amerykę, lub będą tam na jesieni).

Nameless Network z siedzibą w NY, postanowiła stworzyć niesamowite miejsce – Muzeum Pizzy. Będzie to doświadczenie, jak sami pomysłodawcy mówią – multisensoryczne, które pozwoli każdym zmysłem, poczuć i poznać na nowo pizzę.

Do tego, będziecie mogli pójść do pizzowego klubu, czy przejść się pizzową plażą – brzmi jak marzenie? Poznacie także także historię pizzy oraz nurt nazwany Pizza Zen. A gdyby, ktoś zgłodniał. Nie ma o co się martwić. W muzeum pizzy nie zabraknie pizzy!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czytaj również: Restauracja w Filadelfii stworzyła pizzę nasączoną wódką

https://www.youtube.com/watch?v=RkVSv3CORis#action=share

Muzeum będzie czynne w Nowym Jorku od 13 do 28 października, a cena za bilet będzie wynosić 35 USD. Już sama myśl o tym miejscu, sprawia, że robi się gorąco. A jakie uczucia będę towarzyszyć przyszłym zwiedzającym, trudno to sobie po prostu wyobrazić!

tekst: Marta Porębska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News