PIXERS – DIY

PIXERS prężnie się rozwija (produktami, które wydrukowało do tej pory można by przykryć 176 boisk piłkarskich!) i podbija coraz więcej krajów (oferuje aż 11 wersji językowych). Ciągle też inspiruje klientów coraz śmielszymi propozycjami na wystrój wnętrz i aranżację przeróżnych przestrzeni. Pozwala także ‘odpicować’ stare i nieatrakcyjne sprzęty codziennego użytku. Wnętrza zyskują drugie życie szybko i łatwo jak nigdy.

Produkty firmy można bowiem zamontować samodzielnie, podążając za instrukcjami ze strony – łatwo i bezproblemowo. Na stronie firmy znajdziemy galerię ponad 20 milionów zdjęć, z których można stworzyć unikalne fototapety, naklejki na ścianę, lodówkę, a także naklejki na laptopy, meble czy drzwi.

Dla tych, którzy mają w sobie żyłkę artysty lub pragną uwiecznić wspaniałe chwile na produktach PIXERS stworzyło specjalną aplikację, gdzie każdy po wgraniu odpowiedniej jakości zdjęcia może zamówić fenomenalnej jakości fototapety, naklejki ścienne czy plakaty w przystępnej cenie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Obecnie PIXERS jest jednym z liderów na europejskim rynku i powoli zaczyna podbijać także rynek brazylijski i amerykański.

W zeszłym tygodniu PIXERS wypuściło nową linię produktów – meble modułowe TETREES, które można samodzielnie zaprojektować i spersonalizować w zaledwie 5 minut. To, co łączy wszystkie produkty, to niewątpliwie skupienie się na potrzebach klienta, który może samodzielnie dobierać odpowiadające mu elementy, tak aby były funkcjonalne i wpasowywały się w wystrój wnętrza.

Jeśli chcecie odświeżyć swoje mieszkanie, albo po prostu szukacie inspiracji, koniecznie odwiedźcie ich strony internetowe i fantazyjnie prowadzone fanpage’e.

pixer fototapeta2 HIRO

 

strona internetowa PIXERS

strona internetowa TETREES

fanpage TETREES

 

Tekst | na podstawie materiałów prasowych

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News