Pierwszy trailer sequelu “Trainspottingu” już w sieci!

Dwóch mężczyzn leży na skarpie

Na kontynuację „Trainspottingu” czekaliśmy 20 lat. Co prawda pełnowymiarowy film wejdzie na ekrany dopiero kilka miesięcy, ale już teraz pojawił się pierwszy pełny trailer „T2: Trainspotting”. Oczywiście nie zabraknie w nim bohaterów z produkcji z 1996 roku.

Pierwsza część “Trainspottingu”, choć wydawałoby się, że wyszła 10 pojawiła się 20 lat temu. To wtedy razem z Rentonem, Begbie, Sick Boyem, Spudem zastanawialiśmy się nad codziennością i kibicowaliśmy im w dalszej drodze. Tym razem bohaterowie spotkają się po wielu latach i jak nietrudno się domyślić będą w zupełnie innych sytuacjach życiowych.

Druga część “Trainspottingu” częściowo bazuje na książce „Porno” Irvina Welsha, a reżyserią zajął się Danny Boyle odpowiedzialny również za pierwszą część filmu. Zobaczymy w nim tych samych kumpli, co przed 20 laty – Ewan McGregor, Robert Carlyle, Jonny Lee Miller, Ewen Bremner ponownie wcielą się w swoje role, a akcja będzie miała miejsce we współczesnych czasach. Jak poprzednio nie zabraknie narkotyków, problemów i dylematów. Film pojawi się w kinach w Wielkiej Brytanii 27 stycznia 2016 r., a w pozostałych krajach 10 lutego 2017 r. Czy tym razem będzie happy end?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tekst: Katarzyna Jaworska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News