Pierwszy sklep Urban Outfitters już wkrótce pojawi się w Warszawie. Kiedy i gdzie?

Wnętrze sklepu

Uwielbiana przez Millenialsów (i nie tylko) kultowa amerykańska marka, od kilku lat wyczekiwana na polskim rynku, wreszcie wkracza do Warszawy.

Kolejna kultowa marka, nieobecna do tej pory w Polsce i w Europie Środkowej stawia na Warszawę – po zakupy w sklepach Urban Outfitters już wkrótce nie trzeba będzie jechać do europejskich stolic: Londynu, Berlina czy Amsterdamu, a jedynie na warszawskie Powiśle.

Urban Outfitters otworzy swój pierwszy sklep w Polsce i w tej części Europy w Elektrowni Powiśle – miejscu łączącym ponad 100-letnią historię z nowoczesnością i postindustrialnym designem. Ten unikatowy, multibrandowy koncept, słynie nie tylko z oryginalnych kolekcji ubrań, akcesoriów czy kosmetyków, ale także z wyjątkowej aranżacji każdego ze sklepów i atmosfery, jaka w nich panuje.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/BxKhMKqAwhL/

Zlokalizowany na dwóch poziomach sklep zajmie powierzchnię prawie 900 mkw. i zaoferuje klientom nie tylko duży wybór ubrań i dodatków, ale także szeroką gamę kosmetyków, elementy wyposażenia wnętrz, akcesoria dla zwierząt, płyty winylowe, książki czy sprzęt elektroniczny.

Na oficjalną datę otwarcie musimy jeszcze chwilę poczekać, więc śledźcie na bieżąco informacje!

https://www.instagram.com/p/ByFRonLC0Dt/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News