Pierwszy pokaz kolekcji Tyler, The Creator

Jeśli kojarzycie co muzycznie wyrabia Tyler, The Creator, to zapewne znacie również jego linię odzieżową Golf Wang. A skoro tak, to na pewno zainteresuje was informacja, że już w czerwcu kolekcja Tylera zadebiutuje na wybiegu w Los Angeles.

Tyler szykuje się na całkowity podbój świata mody. Jego ubrania zostaną zaprezentowane w ramach MADE w Los Angeles już w czerwcu. MADE powstało w 2009 roku, jako alternatywa dla Fashion Weeku w Nowym Jorku. Stało się miejscem dla projektantów, których nie stać było na branie udziału właśnie w NYFW. Obecnie jest to ważne miejsce na modowej mapie Stanów Zjednoczonych. Jak możemy przeczytać na ich stronie, są jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem kulturalnym, które celebruje ikoniczne połączenia między modą, muzyką oraz Los Angeles.


Skąd pomysł, żeby zrobić pokaz mody? To była spontaniczna decyzja.

– Po prostu pomyślałem: czemu nie? Czemu by nie zrobić czegoś innego? Nie wszyscy w świecie mody noszą czarne ubrania od Saint Laurent i są pretensjonalni. Chce pokazać ludziom inny świat – wyjaśnia raper.

Kolekcja będzie utrzymana w tej samej estetyce, co poprzednie. Będą to nadal ubrania, które Tyler sam lubi nosić, czyli kolorowe T-Shirty, koszulki polo, czapki czy kurtki. Poniżej parę zdjęć z kampanii ostatniej kolekcji „What makes you smile?” na sezon wiosna/lato 2016.

czarnoskóry raper w niebieskiej bluzie i z łańcuchem raper w różowej koszulce w żółte plamy i zielonej czapce dlugowłosy mężczyzna w żółtej koszuli w kolorowe groszki chłopak w zielonych ogrodniczkach i różowym t-shircie czarnoskóry mężczyzna w niebieskiej varsity i czerwonej bluzce i z gaśnicą chłopak z różowej ortalionowej kurtce z naszywką emoji plakat kampanii mężczyzna z żółtymi zębami siwy mężczyzna w zielono-niebieskiej kurtce

tekst | Olga Najdek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News