Pierwszy pokaz kolekcji Tyler, The Creator

Jeśli kojarzycie co muzycznie wyrabia Tyler, The Creator, to zapewne znacie również jego linię odzieżową Golf Wang. A skoro tak, to na pewno zainteresuje was informacja, że już w czerwcu kolekcja Tylera zadebiutuje na wybiegu w Los Angeles.

Tyler szykuje się na całkowity podbój świata mody. Jego ubrania zostaną zaprezentowane w ramach MADE w Los Angeles już w czerwcu. MADE powstało w 2009 roku, jako alternatywa dla Fashion Weeku w Nowym Jorku. Stało się miejscem dla projektantów, których nie stać było na branie udziału właśnie w NYFW. Obecnie jest to ważne miejsce na modowej mapie Stanów Zjednoczonych. Jak możemy przeczytać na ich stronie, są jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem kulturalnym, które celebruje ikoniczne połączenia między modą, muzyką oraz Los Angeles.

Skąd pomysł, żeby zrobić pokaz mody? To była spontaniczna decyzja.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

– Po prostu pomyślałem: czemu nie? Czemu by nie zrobić czegoś innego? Nie wszyscy w świecie mody noszą czarne ubrania od Saint Laurent i są pretensjonalni. Chce pokazać ludziom inny świat – wyjaśnia raper.

Kolekcja będzie utrzymana w tej samej estetyce, co poprzednie. Będą to nadal ubrania, które Tyler sam lubi nosić, czyli kolorowe T-Shirty, koszulki polo, czapki czy kurtki. Poniżej parę zdjęć z kampanii ostatniej kolekcji „What makes you smile?” na sezon wiosna/lato 2016.

czarnoskóry raper w niebieskiej bluzie i z łańcuchem raper w różowej koszulce w żółte plamy i zielonej czapce dlugowłosy mężczyzna w żółtej koszuli w kolorowe groszki chłopak w zielonych ogrodniczkach i różowym t-shircie czarnoskóry mężczyzna w niebieskiej varsity i czerwonej bluzce i z gaśnicą chłopak z różowej ortalionowej kurtce z naszywką emoji plakat kampanii mężczyzna z żółtymi zębami siwy mężczyzna w zielono-niebieskiej kurtce

tekst | Olga Najdek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News