Pierwsze urodziny Smolnej: przed nami 3-dniowa impreza!

35467 godzin, 45636356665 sekund, 110 imprez i 146 artystów – tak w liczbowym skrócie można podsumować rok działalności Smolnej. I nie ukrywamy – taki wynik wymaga solidnego świętowania!

W ostatnich dniach października klub Smolna będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny, które zasługują na równie porządne podsumowanie, co jego całoroczna aktywność. Z tej okazji do stolicy zaproszono piątkę jednych z najlepszych artystów w klubowym świecie elektroniki.

Dzień pierwszy to ponowna wizyta szefa kolońskiej wytwórni KOMPAKT Records, który nasz kraj upodobał sobie szczególnie, bo to będzie 6 wizyta Michaela Mayera w tak krótkim czasie. Mieliście przyjemność posłuchać go na Instytucie, rok później w murach Smolnej, zaś teraz powraca ponownie do Warszawy na specjalny, minimum 5-godzinny set z płyt winylowych przy wsparciu lokalnego zaciągu.

Dzień drugi to wizytacja szefa niezwykle popularnej i lubianej wytwórni Keinemusik, w której wydają wszyscy najważniejsi producenci elektroniczni na świecie – Adam Port – w 6-godzinnym secie w formule back2back ze swoim kolegą po fachu, a także prywatnie przyjacielem &ME, który oczarował wszystkich, zebranych na płockiej plaży w ramach niedzielnego Sun/Day. Ukontentowani będą wszyscy miłośnicy takich gatunków jak nu-disco, tech-house, a także house w jego klasycznym ujęciu. Imprezie towarzyszyć będzie audiowizualne show PRYZMAT, gdzie światło i dźwięk staną się jednością.

Ostatni dzień to przysłowiowa wisienka na torcie, bo światło w klubie Smolna zgasi duet Tale Of Us, który nie tylko z ogromnym powodzeniem prowadzi swoją wytwórnię Afterlife, ale także organizuje najbardziej pożądane i największe eventy muzyczne na całym ziemskim globie, począwszy od Privilige na Ibizie, a kończąc na Poble Espanyol w Barcelonie. Tym samym zakończą się huczne obchody warszawskiego klubu, otwierając jednocześnie kolejne 12 miesięcy muzycznej działalności.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Smolnej, a także na poszczególnych wydarzeniach: dzień I, dzień II i dzień III.

 

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

24 godziny ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

3 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago