Pierwsze urodziny Smolnej: przed nami 3-dniowa impreza!

Uridzony klubu Smolna

35467 godzin, 45636356665 sekund, 110 imprez i 146 artystów – tak w liczbowym skrócie można podsumować rok działalności Smolnej. I nie ukrywamy – taki wynik wymaga solidnego świętowania!

W ostatnich dniach października klub Smolna będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny, które zasługują na równie porządne podsumowanie, co jego całoroczna aktywność. Z tej okazji do stolicy zaproszono piątkę jednych z najlepszych artystów w klubowym świecie elektroniki.

Dzień pierwszy to ponowna wizyta szefa kolońskiej wytwórni KOMPAKT Records, który nasz kraj upodobał sobie szczególnie, bo to będzie 6 wizyta Michaela Mayera w tak krótkim czasie. Mieliście przyjemność posłuchać go na Instytucie, rok później w murach Smolnej, zaś teraz powraca ponownie do Warszawy na specjalny, minimum 5-godzinny set z płyt winylowych przy wsparciu lokalnego zaciągu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dzień drugi to wizytacja szefa niezwykle popularnej i lubianej wytwórni Keinemusik, w której wydają wszyscy najważniejsi producenci elektroniczni na świecie – Adam Port – w 6-godzinnym secie w formule back2back ze swoim kolegą po fachu, a także prywatnie przyjacielem &ME, który oczarował wszystkich, zebranych na płockiej plaży w ramach niedzielnego Sun/Day. Ukontentowani będą wszyscy miłośnicy takich gatunków jak nu-disco, tech-house, a także house w jego klasycznym ujęciu. Imprezie towarzyszyć będzie audiowizualne show PRYZMAT, gdzie światło i dźwięk staną się jednością.

Ostatni dzień to przysłowiowa wisienka na torcie, bo światło w klubie Smolna zgasi duet Tale Of Us, który nie tylko z ogromnym powodzeniem prowadzi swoją wytwórnię Afterlife, ale także organizuje najbardziej pożądane i największe eventy muzyczne na całym ziemskim globie, począwszy od Privilige na Ibizie, a kończąc na Poble Espanyol w Barcelonie. Tym samym zakończą się huczne obchody warszawskiego klubu, otwierając jednocześnie kolejne 12 miesięcy muzycznej działalności.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Smolnej, a także na poszczególnych wydarzeniach: dzień I, dzień II i dzień III.

Plakat promujący urodziny Smolnej

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News