Pierwsze urodziny klubu Nowa Jerozolima

Razem z gwiazdą wieczoru, na dwóch scenach zagrają polscy dj-e: Pysh, Leon, Milena Kriegs, Piotr Klejment, Mal, a także rezydenci klubu: Anja Kraft i Tika Milano.

Przez ostatni rok Nowa Jerozolima stała się jednym z najpopularniejszych miejsc na klubowej mapie stolicy. Kamienica, gdzie mieści się klub to zabytkowy budynek byłego szpitala dziecięcego Omega, który powstał w 1912 roku. Właściciele postanowili stworzyć tu nie tylko scenę klubową, na której goszczą najlepsi dj-e z kręgów muzyki elektronicznej, ale również centrum kultury, gdzie swoje miejsce znalazło wielu niezależnych artystów i projektów.

Przez ostatni rok w klubie zagrała cała plejada znanych zagranicznych i polskich dj-ów. Wśród nich: Len Faki, Martin Buttrich, Butch, Subban, David August, Michael Mayer, Terranova, Phase, Oliver Huntemann, Jens Bond, Karmon, Matthias Meyer, Patlac, Interelektrika i wielu innych.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Kollektiv Turmstrasse to projekt Christiana Hilschera oraz Nico Plagemanna. Artyści poznali się w 1999 roku. Pasja do kolekcjonowania płyt przerodziła się w chęć do tworzenia własnej muzyki. Pierwszym efektem ich muzycznych fascynacji było wydanie w 2004 roku EP’ki “New Weakness” dla netlabelu No Response, dla którego Kollektiv Turmstrasse nagrał także swój debiutancki album “Verrückte Welt”.

Później przyszła pora na kolejne wydawnictwa, tym razem dla: Diynamic Music, Ostwind Records, Baalsaal Music oraz Connaisseur Recordings. Gdyby tego było mało, panowie czynnie zajmują się remiksowaniem utworów dla: Get Physical, Soma, Poker Flat, Defected, Systematic i Traum oraz dla tuzów muzyki elektronicznej: Trentemøller, Hot Chip i Terry Lee Brown Jr.

Niewielu jest artystów, którzy w tak harmonijny sposób potrafią łączyć muzykę pełną melodii z mocnym bitem, nadającym temp.

 

Kollektiv_web

 

(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News