Pierwsza kolekcja Iris Apfel

Najstarsza dziewczyna z okładki. Niezastąpiona Iris Apfel w wieku 94 lat stworzy swoją własną kolekcję dla domu handlowego Macy’s. 

Iris Apfel ze sztuką związana była od zawsze, moda przyszła później. Dotąd Iris, wraz z mężem, dbała o wystrój wnętrza Białego Domu dla dziewięciu prezydentów. W końcu pokaże na co ją stać w kwestii projektowania mody.

Podchodzi do niej niekonwencjonalnie i być może w tym tkwi sekret stania się ikoną. Wariacji i dużej dawki stylu możemy spodziewać się po jej kolekcji Iris Meets I.N.C. Znajdziemy w niej spodnie dzwony z printami, spódnice w kształcie litery A, proste sukienki, krótkie żakiety. Skoro będzie to dzieło Apfel nie może zabraknąć oczywiście biżuterii. Inspiracją były lata 60., czasy młodości tej niepowtarzalnej osoby.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Z premierą ubrań zbiegło się wypuszczenie spersonalizowanego emoji Iris. Jak motywuje swoją decyzję? Bardzo prosto. Skoro jest to coś, co uszczęśliwi młodych, to ona nie widzi nic w pomyśle nic złego, chociaż osobiście uważa go za głupi.

Starsza kobieta siedzi, za nią stoi młoda dziewczyna pozują do zdjęcia

Kolekcja będzie dostępna od września tego roku w sklepach Macy’s.

tekst | Olga Najdek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News