#piekneiproste

Jej nietuzinkowe szkice powstałe na ekranie smartfona możemy podziwiać na platformie blogowej www.pieknieproste.pl, przedstawiającej kobiecą twarz technologii.

Uzdolniona ilustratorka, autorka komiksów, operująca charakterystyczną kreską. Warszawianka od 13 lat, pełnoetatowa mama, miłośniczka marcepanu, czekolady i właścicielka roweru Lady Mars. Na co dzień inspiruje i zachwyca swoimi rysunkami czytelników na całym świecie. Współpracuje z agencjami kreatywnymi zarówno w Warszawie, jak i w Nowym Jorku. Ceni autentyczność, najwyższą jakość i prostotę. Selektywnie dobiera projekty w które się angażuje. Tak w wielkim skrócie można opowiedzieć o Agacie Nowickiej, znanej także pod pseudonimem Endo, która dołączyła właśnie do projektu #pięknieproste.

Nowoczesna platforma blogowa #pięknieproste, sygnowana przez markę Samsung stała się miejscem, gdzie Agata Nowicka zdecydowała się opowiedzieć Czytelniczkom o swojej przygodzie z nowoczesnymi technologiami. „Trudno mi już wyobrazić sobie życie bez urządzeń mobilnych. Jeszcze niedawno telefonu używałam głównie do rozmów, a wszelkie gadżety wydawały mi się zbyt skomplikowane. Dzisiaj, kiedy pracuję równocześnie na dwóch kontynentach i odbywam niezliczoną ilość spotkań, smartfon stał się moim przenośnym biurem. Mało tego, jestem w stanie robić szkice na ekranie Samsung Galaxy Note 4 i wysyłać je bezpośrednio do klientów, bez konieczności włączania komputera! Teraz jako Ambasadorka projektu #pięknieproste staram się zachęcić inne kobiety, żeby zaczęły korzystać z nowoczesnej technologii i w ten sposób ułatwiały sobie żonglowanie codziennymi obowiązkami. To bardziej proste, niż nam się wydaje.” – powiedziała Agata Nowicka.

Projekt #pięknieproste to ciekawe historie i sylwetki inspirujących, przedsiębiorczych Polek, które doskonale odnajdują się w świecie nowoczesnych technologii. Dotychczas akcję sygnowały swoim nazwiskiem – projektantka mody – Rina Cossack, lekkoatletka – Ania Jagaciak, twórczynie FEMI PLEASURE – Ania i Kamila Nawarkiewicz oraz autorka bloga Mammamija – Ania Rutkowska. Każda z Ambasadorek w cyklu autorskich wpisów odkrywała nie tylko niezliczone funkcje i możliwości mobilnych urządzeń Samsunga, ale także dzieliła się listą przydatnych aplikacji oraz gustownych akcesoriów.

„Nowa techonologia jak wskazuje końcówka rodzajowa jest kobietą! Agata Nowicka na każdym kroku podkreśla, że w jej życiu najważniejsze są kobiety. Jej córka, przyjaciółka, kobiety z jej ilustracji, a teraz także Czytelniczki #pięknieproste. To właśnie im chce pokazać pięknie prostą stronę współczesnych technologii. Gorąco zapraszamy do odwiedzenie bloga oraz polubienie profilu dedykowanego projektowi na Instagramie.” – powiedział Olaf Krynicki, PR Manager Samsung Electronics.

Platforma blogowa #pięknieproste to również o wiele więcej niż systematyczna porcja świetnych autorskich tekstów, pięknych zdjęć i nowych inspiracji. To miejsce gdzie organizowane są wyjątkowe konkursy dla Czytelniczek oraz publikowane najświeższe newsy związane z akcją.

 1

2

3

4

5

6

7

tekst i zdjęcia | materiały prasowe

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News