Pięć zwierzaków największych gwiazd Hollywood

Uśmiechnięta blondynka leżąca z psem, który liże ją po twarzy

Oczywiście, posiadanie psa lub kota to nic nadzwyczajnego i ktoś może nam zarzucić, że szukamy dziury w całym. Jednak poza klasycznymi czworonogami, w naszym zestawieniu znajdziecie również kilka nietypowych zwierzątek domowych. Wiedzieliście, że Nicolas Cage ma… ośmiorniczkę?

1. Miley Cyrus + Floyd

miley

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Miley jest znana ze swojego chorobliwego uwielbienia dla czworonogów, a konkretnie psów. Floydowi, swemu zmarłemu szczeniakowi poświęciła nie tylko nagranie video, w którym opowiada o tej niepowetowanej stracie, ale także zadedykowała mu piosenkę pod wiele mówiącym tytułem ,,Adore you” podczas jednego z koncertów. W dłoni trzymała pluszowego wilczura naturalnej wielkości. Pieskie życie, królewskie pożegnanie.

2. Paris Hilton + Prada, Dolce i spółka

www.veooz.com

Dziedziczka hotelarskiej fortuny przy swoim domu w Los Angeles kazała wybudować miniaturową willę, której wystrój do złudzenia przypomina jej własne pokoje, a wszystko to po to, aby dogodzić swojej sforze szczurkowatych piesków Chihuahua. W willi (i Paris i czworonogów) znajdują się m.in. różowe szafy pełne ubrań, czy kryształowe żyrandole. Pomysłowa panna Hilton w swej dobroci nie zapomniała o wyróżnieniu swoich ulubionych marek i projektantów, w słodkim stadku znalazło się miejsce na suczkę Pradę, czy Chihuahuę Dolce (przypuszczamy, że Domenico umiera z dumy). Jakby nie patrzeć, w kwestii psów Paris jest absolutną trendseterką. Jak przystało na magazyn lifestyle’owy naprawdę doceniamy jej wkład w rozwój światowych trendów.

3. Nicolas Cage – dwie kobry i ośmiornica

 petattack.com

Nasz ulubiony aktor, Nicolas Cage prócz zamków i jachtów kupuje też czasem nietypowe zwierzęta. Plotki głoszą, że kolekcjonuje m.in. zwierzęce płody zatopione stylowo w formalinie. Na jaw wyszedł też jakiś czas temu inny jego zoologiczny zakup. Cage nabył dwie kobry i ośmiornicę za bagatela 270 tysięcy $. Jak donosił New York Magazine ośmiornica miała pomóc Nicolasowi w…grze. Życzymy powodzenia.

4. Ryan Gosling + Eva Mendes + George

 www.cellbuzz.com

Eva Mendes obecnie jest coraz częściej widywana sam na sam na spacerze z George’m. Kiedyś w takiej sytuacji można było przyłapać głównie jej partnera, Ryana Goslinga. Wbrew pozorom Eva, George i Ryan nie tworzą miłosnego trójkąta, a szczęśliwą aktorską parę, która dzieli się obowiązkami związanymi z opieką nad czworonogiem, pierwotnie należącym do aktora.

5. Johnny Depp + kolekcja robaków

www.redtouchmedia.com

Kolekcja robaków Deppa owiana jest tajemnicą. Wszyscy wiedzą, że istnieje (podobnie jak jego kolekcja sztucznych wąsów), ale inne informacje są niepewne. Nie wiemy zatem czy są to robaki żywe, czy martwe, czy trzyma je w ramkach, czy też w tajnym pokoju (podobnie jak nie wiemy jaki typ wąsów preferuje – a la Salvador Dali, czy raczej a la Lech Wałęsa). Pamiętając, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła na tej informacji poprzestaniemy.

Tekst: Helena Łygas

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News