Piątkowa żądza życia: premiera „Lust For Life” Lany Del Rey ?

Uśmiechnięta dziewczyna w białej sukience, z rozpuszczonymi włosami i kwiatami w nich wplątanymi

Od wydania poprzedniego albumu Lany, zatytułowanego Honeymoon minęły już dwa lata. Dzisiaj rozpoczynamy zupełnie nową erę: żądzę życia. Przywitajcie nowy album Lany, która już za niecały miesiąc wystąpi na Kraków Live Festival.

Album Lust For Life ujrzał światło dzienne dzisiaj rano, ale już wspiął się na pierwsze miejsce w serwisie empik.com, a także na platformie iTunes.  Na albumie gościnnie wystąpili: The Weeknd, A$AP Rocky, Playboi Carti, Stevie Nicks czy Sean Ono Lennon. Materiał na płytę powstał we współpracy z Rickiem Nowelsem – wieloletnim producentem muzycznym Lany Del Rey.

Sama artystka podsumowuje swój najnowszy album następującymi słowami: Moje pierwsze cztery albumy zrealizowałam głównie dla siebie, ale ten powstał z myślą o moich oddanych fanach, z którymi wiele mnie łączy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Okładka płyty Lust For Life Lany Del Rey

Co więcej, zapytana o ową żądzę życia, w wywiadzie dla Pitchfork – przetłumaczonym przez Lanaism Polska – Lana wyznała: Nie wiem, jak opisać moją perspektywę w tym momencie. (…) Ten album nie jest o spoglądaniu na świat w kolorze. Nie wiem, o czym jest. Nie wiem, co to jest. (…) Jest o tym, że »coś« się dzieje [w kierunku próbowania bycia szczęśliwą]”.

Płyta składa się z 16 utworów i możecie już jej słuchać w serwisach streamingowych TIDAL i SPOTIFY. Jak wrażenia?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News