Pianki z nadzieniem alkoholowym: jesienny hit?

Trzy dłonie trzymające kubki z gorącą czekoladą i piankami

Jeżeli kochacie świętować powroty z pracy jednym kieliszkiem wina i uwielbiacie słodycze, to właśnie znajdziecie kolejną rzecz do delektowania się!

Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami, a wraz z nią wszystko, co z jesienią związane: długie wieczory z kocem i herbatą, albo… gorącą czekoladą z alkoholowymi piankami. Czy właśnie jesteśmy świadkiem narodzin jesiennego trendu, który odmieni nasze pierwsze chłodniejsze dni?

Firma The Naked Marshmallowktóra znajduje się w sercu Anglii, oferuje cudowne ręcznie robione pianki! W ofercie można znaleźć rozmaite smaki, tj. Espresso Martini, czarny bez z londyńskim ginem czy Prosecco z maliną! Wszystkie produkty są najwyższej jakości i są robione od serca, firma zapewnia, że nie używa żadnych konserwantów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zrzut ekranu ze strony z piankami z alkoholem

Powiemy więcej: warto szykować się już na święta, ponieważ od niedawna w sklepie jest dostępny w przedsprzedaży nawet kalendarz adwentowy, cały wypełniony piankami!

Pianki z czekoladą na tle pudełka firmy The Naked Marshmallow.

Tekst: Olek Lipski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News