Pharrell Williams został modelem Chanel

Kolaboracje muzyków z projektantami mody to żadna nowość. Zwykle jednak chodzi o stworzenie wspólnej kolekcji, sygnowanej nazwiskiem piosenkarza. Znany ze współpracy z Chanel Pharell Williams tym razem wcielił się w rolę modela.

We wtorek w hotelu Ritz w Paryżu odbył się pokaz Chanel Métiers d’art. Wśród gwiazd, modeli i celebrytów, którzy pokazali kolekcję, Karl Lagerfeld wybrał Carę Delevingne, Lily-Rose Depp, Louise Parker. Zaskoczeniem było pojawienie się muzyka- Pharrella Williamsa. Jego obecność nie miała w tym przypadku nic wspólnego z muzyką.

Thank you @chanelofficial #ParisCosmopolite

Film zamieszczony przez użytkownika Pharrell Williams (@pharrell)

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


To nie pierwsza współpraca Williamsa z Chanel. Ich spotkanie miało miejsce na wiosnę podczas produkcji singla „Happy”. Pharrell między stolikami poruszał się naturalnym krokiem niczym modelki na wybiegu.

Wygłupy wokalisty w teledysku sprawiły, że przez chwilę na serio stał się modelem. Wyobrażacie sobie, że wasze tańczenie przed lustrem zostanie docenione i następnym razem będziecie machać biodrami na prawo i lewo na wybiegu ogromnego domu mody?

Tekst: Monika Tatara

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News